Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szarpie do 4tys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano
6 godzin temu, dawid332 napisał:

Vag pokazuje jakieś konkretne błędy ? co to dokładnie za sonda ? 

Opublikowano
  • Autor

Sąda do aeb taka jaka powinna być Aktualnie brak błędow

Dodam jeszcze że  Na biegu jalowym normalnie się wkręca , dopiero pod obciążeniem szarpie

Opublikowano
15 godzin temu, dawid332 napisał:

Sąda do aeb taka jaka powinna być Aktualnie brak błędow

Dodam jeszcze że  Na biegu jalowym normalnie się wkręca , dopiero pod obciążeniem szarpie

hmm.. skoro taki problem pojawił się OD RAZU po wymianie sondy lambda to albo jej wina albo gdzieś lewe powietrze zasysa ale to raczej by na jałowym też był problem. Kolego a nie masz sondy na podmianke żeby sprawdzić czy to jej wina ? przydałoby się sprawdzić jakie wartości pokazuje za pomocą jakiegoś programu na komputerze. Dziwne ze nie ma żadnych błędów zazwyczaj gdy sonda się kończy to są jakieś błędy. W dodatku że to sama PB a nie PB+LPG to powinno śmigać jak trzeba. Nie wiem co doradzić koledze, albo jeździć i kontrolować czy jakiś błąd się pojawi czy sprawdzić sondę. Według mnie to objawy wskazują na sondę ona odczytuje "spaliny" i odpowiada za bogatą/ubogą mieszankę. A zauważył kolega że za dużo paliwa znika czym jakieś inne objawy ? 

Opublikowano
  • Autor

Na początku była Sąda od 1.6 i tak jeździłem chyba z 6 miesięcy pewnie z błędem latalem, teraz jak dostał dobra sąde to zaczął wariowac , ma takie przeskoki raz idzie jak trzeba za chwilę szarpie cała buda , tom a4 był z kolegami u mnie mówia że sada działa poprawnie , możliwe że komp zaczal wariowac 

Opublikowano
5 godzin temu, dawid332 napisał:

Na początku była Sąda od 1.6 i tak jeździłem chyba z 6 miesięcy pewnie z błędem latalem, teraz jak dostał dobra sąde to zaczął wariowac , ma takie przeskoki raz idzie jak trzeba za chwilę szarpie cała buda , tom a4 był z kolegami u mnie mówia że sada działa poprawnie , możliwe że komp zaczal wariowac 

Całkiem możliwe, bo nie ma czego się przyczepić konkretnego prócz sondy. A nie masz komputera na podmiankę od kogoś kto ma take audi z takim silnikiem ? Komputery nie są drogie ale warto się upewnić ;)

Opublikowano
  • Autor

Miałem na 190km ale kurde leciałem z odpięta ,u mnie jak odepne sade to też nie szarpie ale brak mocy , tam wsumie też słabo jechał 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Temat do zamknięcia , po wymianie świec ustąpiło .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.