Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Felgi 18" do A4 B8 z oponami- co sądzicie o nich ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Co sądzicie o  takich kołach do których przymierzam się kupić do mojej A4 B8 avant  polift....felga 18" z oponami Continental 5 225/45 R18

mms_img-1831283017.jpg

, ma je znajomy i chce sprzedać. Szerokość tych felg to 7.5". Opony są roczne z niewielkim przebiegiem.

Waham się dlatego że posiadam 18" S-line  felgi (zdjęcie poniżej)

20161208_183330.jpg

w bardo dobrym stanie  ale mam łyse opony 245/40 R18 i po drogach którymi jeżdżę słabo się jedzie na tych 245/40 R18 dlatego taki mi pomysł podsunął znajomy że na tych jego jeździ się super tak jak na 225/50 R17 (takich jakie mam aktualnie na zimę)..

Swoich felg bym nie sprzedawał ale one są na 8" szerokie a opona którą bym kupował 225/45R18 nominalnie ma mieć felgę 7,5 "

Chciałbym w miarę komfortowo jeździć....

proszę doradźcie  co sądzicie ......

 

 

mms_img-2088077793.jpg

3 godziny temu, zegarek23 napisał:

Witam

Co sądzicie o  takich kołach do których przymierzam się kupić do mojej A4 B8 avant  polift....felga 18" z oponami Continental 5 225/45 R18

mms_img-1831283017.jpg

, ma je znajomy i chce sprzedać. Szerokość tych felg to 7.5". Opony są roczne z niewielkim przebiegiem.

Waham się dlatego że posiadam 18" S-line  felgi (zdjęcie poniżej)

20161208_183330.jpg

w bardo dobrym stanie  ale mam łyse opony 245/40 R18 i po drogach którymi jeżdżę słabo się jedzie na tych 245/40 R18 dlatego taki mi pomysł podsunął znajomy że na tych jego jeździ się super tak jak na 225/50 R17 (takich jakie mam aktualnie na zimę)..

Swoich felg bym nie sprzedawał ale one są na 8" szerokie a opona którą bym kupował 225/45R18 nominalnie ma mieć felgę 7,5 "

Chciałbym w miarę komfortowo jeździć....

proszę doradźcie  co sądzicie ......

 

 

mms_img-2088077793.jpg

Panowie czy ktoś mi podpowie coś w sprawie tych moich felg....

Edytowane przez zegarek23
Edycja tagu

Opublikowano

Jezdzilem na 245/40 r18 a teraz kupilem 225/45 r18 na lato. Zimowe mam takie same jak ty i właśnie z tego względu zdecydowalem się na węższe gumy. Minus jest taki ze 7.5" felga bedzie bardziej zachowana przy tym samym et i być może będziesz musial ratować się dystansem

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Czyli radzisz zebym kupił lepiej opony letnie nowe 225/45r18 i założył na felgi  te moje 8" a nie kupował tych 7.5 " z oponami

Opublikowano

Wydaje mi sie ze do 245 szerokosci zalecane jest 8" a do 225 wlasnie 7.5"
225 tez wejdzie na 8" ale sprawi ze bedzie wiekszy naciag, niektorym podoba sie ten efekt

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

dzięki za poradę ...właśnie zrobiłem tak jak radziłeś.....kupiłem felgi 18'' o szerokości 7,5 '' i opony 225/45R18 continentala 5

takie zakupiłem jak poniżej

mms_img-1831283017[1].jpg

Opublikowano

Wierze ze bedziesz zadowolony. Felga zacna!

Zwroc uwage na ET bo moze bedzie trzeba dystans dobrac do pelni szczescia zeby ladnie spasowac z nadkolem. Jaki masz zawias?

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 7.02.2017 o 06:56, Maciek Zdanowski napisał:

Wierze ze bedziesz zadowolony. Felga zacna!

Zwroc uwage na ET bo moze bedzie trzeba dystans dobrac do pelni szczescia zeby ladnie spasowac z nadkolem. Jaki masz zawias?

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Witam

Tak ET jest 43 i właśnie myśle o dystansach ale jeszcze nie wiem jakie zrobie przymiarke jak sie zrobi cieplej i bede widział...a co polecacie jaki dystan do tych felg...zawieszenie 1BE S line ori i nie chce zmieniać na inne..

Opublikowano
4 minuty temu, zegarek23 napisał:

Witam

Tak ET jest 43 i właśnie myśle o dystansach ale jeszcze nie wiem jakie zrobie przymiarke jak sie zrobi cieplej i bede widział...a co polecacie jaki dystan do tych felg...zawieszenie 1BE S line ori i nie chce zmieniać na inne..

To się zastanów jakie masz zawieszenie 1BE czy 1BV

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, skotmen napisał:

To się zastanów jakie masz zawieszenie 1BE czy 1BV

Mam 1 BE

Opublikowano

Ja tez Mam takie felgi co kupiłeś , 8J i opona 245/40

et mam 31 - jest idealnie :)

wyglad auta zmieniają jak najbardziej na +

 

 

Edytowane przez Damis16

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.