Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek Zdanowski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Maciek Zdanowski zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Jeżdżę na takiej gumie ale ale zawias ori 1be Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  3. Et43 proponowane jest za gleboko osadzone, 8j et28/29 bedzie spoko Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  4. 8.5J i wezsza opona to może być problem ze zbyt mocnym naciągiem z opona 225. U mnie na feldze 8J opona 225x45 r18 wyglada dobrze, nie widzialem jednak jak jest na feldze 8.5j Z tylu wyglada to dobrze. Przod jedynie wystaje poza obrys Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  5. Jak chcesz zejsc do et35 to dystans 12mm:) Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  6. Ma ktoś jakiś torrent do mapy 2017 bo z mega.nz ściąga się na raty i dość długo Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  7. Polecam ABDL QD1 Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  8. Mi to wyglada na felgi z BMW Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  9. To zwracam honor, myslalem ze 225. W takim razie mysle ze felga 7j odpada Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  10. Lepszy komfort na szerszej oponie? Pierwsze slysze... Na pewno w koleinach na szerszych gorzej. 235 sobie wybij z glowy na feldze 7j. Dodatkowo spore przeklamanie w stosunku do wyjsciowego rozmiaru 225/45 r17 jesli sie nie myle Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  11. 3. Do szerokości 225/45 zalecane jest 7.5j ale na 7j tez będzie w porzadku 4.Pierścień centrujacy to wydatek rzędu 10zl sztuka. Bez nich kola mogą bic powyzej 120kmph jesli otwór centrujacy jest większy niz piasta (czytaj piasta 57.1 jak w teoim przypadku A felga z a4 b8 66.6mm) 5. 225/45 r17 zdecydowanie. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  12. Chinska:) Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  13. Za szerokie gumy. Do 245 zalecane jest 8j a 7.5j jako minimum. Wez 225/45 z kalkulatora wynika ze roznica w obwodzie żadna.. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  14. Nr .3 Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  15. Grzeczniej! Juz wiesz czemu kazdy zlal twoj temat? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  16. Zaplacic. Nie ma paczek z polskim językiem dostępnych od tak. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.