Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bilstein B6


-=INDI=-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Udalo mi sie kupic zestaw amortyzatorow Bilstein B6 i sprezyn Eibach ProKit -30mm za dobra cene. Niestety brakuje mi amortyzatorow na tyl. Amortyzatory na przod maja numer seryjny

24-119788, na tyl wedlug katalogu Bilsteina powinny byc 24-119795. Dzwoniac po sklepach i hurtowniach dostalem odpowiedz, ze ten typ amortyzatorow nie jest do tego modelu :(. 

To jakim cudem przednie amortyzatory byly zamontowane w A4 B6? Gosc, ktory sprzedawal na 100% mial je zamontowane w takim samochodzie. Prosze o pomoc w rozwiazaniu tego problemu. Szczerze powiem jestem zdezorientowany totalnie po paru rozmowach z hurtowniami. Katalogi co innego sprzedawcy co innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest odpowiedni numer. Nie znajdziesz innego a skoro amorki z b6 pasują do B7ki to tutaj też będzie ok. Zapewne mają większą siłę tłumienia bo B7 są cięższe tyle co nic ale jakaś tam różnica jest.

http://www.topendpower.pl/p/pl/bsn-24-119795/zestaw+amortyzatorów+bilstein+b6+tył+-+audi+a4+1-81-8t+quattro++2-0+fsi++3-0+quattro++3-2+fsi+quattro+02.html

https://bilsteinpolska.pl/sklep/bilstein-b6-sport-34?filter=true&brand=238&model=945  <- to nie jest reklama ale masz tu info do czego one są ;)

 

Sam się zastanawiałem nad Bilstein B6 i tylko numery 88 oraz 95 były do wzięcia na ebay-u.de pod b6 i b7 :)

 

Edytowane przez Klawisz-84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi pasować skoro wszystkie katalogi mówią że pasuje, a teraz coraz więcej takich którym nie chce się dobrze poszukać tylko od razu nie ma takiej części zamiennej i już, albo że nie będą pasować.  Co jak co ale z tego co się orientuje mniej więcej to w obrębie Krakowa i okolic, żadna hurtownia tego na stanie nie posiada tylko i wyłącznie na zamówienie raczej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Znalazlem juz zestaw na autoczescionline. Oprocz oslon i odboi sa jeszcze gumy, ktore wchodza w aluminiowe mocowanie amortyzatora do karoserii. Czy to tez wymieniac? nie sa drogie 64zl sztuka oczywiscie bilsteina

Zawartość dodana 6 minutes later

chodzi mi dokladnie o numer czesci : 123-117642

Zawartość dodana 6 minutes later

poprawka 12-117642

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już bym miał wymieniać to wszystko razem, chyba że są w miarę dobrym stanie te poduszki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...