Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AVF a wydech z kwasiaka...


bryleks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czym ma to sens? Robią się powoli dziury w tłumiku... środkowym i końcowym. Zazwyczaj jak już coś poprawiam to raz a porządnie. Miałem tarcze i klocki do wymiany to zrobiłem od razu swap na 320 i 288. Intercooler seryjny zrobił się dziurawy jak sito to założyłem od razu duży, centralny... do tego podniesiona moc. Jak będą jakieś objawy padających wtrysków czy turbiny to też pójdzie do wymiany na mocniejsze. Końcowo planują moc na poziomie +/-200KM

Chciałbym od razu wywalić katalizator i coś porządnego z kwasiaka zrobić... odmuli to trochę auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę daleko bo ja spod Wrocławia i pewnie w EcuProject będę robił... ale chodzi mi generalnie o to czy jest sens wydawać 2-3tyś za taki wydech.

Bo pewnie za wymianę środkowego, końcowego + robocizna i tak z tysiąc pęknie... do tego jeszcze z 400-500 downpipe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiegos super dźwięku w dieslu nie uzyskasz ,tak wiec sam musisz zdecydowac ,czy wydac tyle kasy ,napewno ten wydech ,pzetrwa do konca żywota tego auta :)

A co do ceny downpipe  do twojego silnika ,to u mnie takowy kupisz za 350 pln   tutaj masz odpowiedni temat 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.02.2017 o 20:44, bartez80 napisał:

Akurat o efekcie dźwiękowym nie myślałem... ale zdaję sobie sprawę, że z 1.9TDI nie uzyskam dźwięku V8 4.2 :)

Auta przez najbliższe 5-6 lat na pewno nie sprzedam dlatego mogę parę złotych więcej wydać na coś co i tak muszę wymienić.

Katalizator do wywalenia bo przy przebiegu auta 450tyś. raczej nie jest w dobrej kondycji a podejrzewam, że Hans przed sprzedażą go dla mnie specjalnie nie wymienił :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bryleks napisał:

 

no to ,skoro i tak masz wymieniac wydech ,plus masz zamiar troche sie pobujac tym autem i masz troche wolnej gotowki ,to buduj uklad z kwasiaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...