Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9 TDI AFN Brak komunikacji z pojazdem


dzejsin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem niedawno Audi a4 b5 ale dostałem jeden kluczyk więc postanowiłem kupić kluczyk i zaprogramować . Niestety nie mam pinu więc kupiłem kabel vag k can commander ale nie lączy z autem zresztą mam 3 rożne kable i lipa wszystko w kompie ustawiam dobrze Win xp stery ok porty zmienione na com1 i reszta git ale na żadnym kablu nic . Posiadam też Volvo s60 i tam wszystko chula aż miło a tu lipa .  Może coś jest z obd nie tak czy da się to sprawdzić miernikiem jakieś napięcia czy coś?20170210_221254.jpg

Próbowałem też różnych wersji programów ale lipa i tyle . Coś musi być z autem bo na innych autach działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale chyba b5 jest bezpiecznik od zasilania gniazda diagnostycznego nr12

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak poczlączam sie kablem vag commander to zapala się dioda. dwa pozostałe dioda świeci się przed podłączeniem ale jak podłączam się kablem elm 327 to po podłaczeniu i próbie połączenia zaczynają mrugać jeszcze trzy diody ale brak połączenia. Dobra idę pomierzyć napięcia w obd i sprawdzę bezpiecznik 

Zawartość dodana 8 minutes later

Odłączyłem wtyczkę od pompy abs i eureka połączyłem się odczytałem pin z licznika i jest git w vagu natomiast widzi interfejs ale nie łączy ze sterownikiem pojazdu szuka szuka i lipa może jakieś propozycje ? znowu mam coś odłączyć radio mam ori

Edytowane przez dzejsin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...