Skocz do zawartości
IGNOROWANY

trudność z dopaswaniem lamp valeo


Wasyl622

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z doborem lampy lewej która została uszkodzona. Niestety na przednich szkłach pisze napis valeo prawa oraz lewa. Na aukcjach szukam lamp przednich niestety chodz są orginalne nie ma tego napisu valeo na szkle. Nastepne pytanie czy warto wymienić na nowe lampy firmy.depo czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść Depo czy tyce/abakusy - chyba że auto idzie na sprzedaż. Valeo nie muszą mieć na szkle znaku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u mnie lampy depo i generalnie jest wszystko z nimi w porzadku tylko tez nie leza tak jak bym oczekiwal ale da sie je w miare spasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki ze wczoraj błotnik został uszkodzony nie z mojej winy. I szprawca bedzie płacił z polisy oc. Lampa.jest dobra ale uszkodzone 2 uchwyty nie chce tego spawac bo mi się to nie podoba jak nowa.lampa to żeby to wyglądało musza być 2 szt. Myslałem nad nowymi depo.ale opinie są masakryczne. Moje są valeo prawa i lewa strona. Na szkle w prawym jak i w lewej stronie jest napis VALEO szukam na olx i nie widać tego napisu niestety już sam zgłupiałem czy moje były wymieniane na nowe origalne Valeo na plastiku są oznaczenia Audi czy wychodziły takie z napisem na szkle czy nie. Wiadomo może to.wydaje sie głupie ale taki szczegoł psuje wszystko a chce aby wyglądało to estetycznie czy ktoś z was ma ten napis na szkle czy w orinalnych lampach ich nie ma

Zawartość dodana 1 minute later

Nie musi.mieć napisu ale moje maja dlaczego tak jest orinalne są czy originalne ale kupione nowe valeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...