Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Centralny zamyka/otwiera tylko po przekręceniu stacyjki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem jak w temacie. Miał ktoś coś podobnego żeby pomóc w odnalezieniu przyczyny. Nie zdążyłem się nacieszyć działającą centralką, wszystko działało a od soboty taka sytuacja że z pilota migają tylko kierunkowskazy a reakcji zero przekręcam zapłon w aucie i pompka reaguje zamyka otwiera bez problemu. W czym szukać przyczyny ? Nie znalazłem takiego tematu odnośnie objawów pompki i postanowiłem dodać drugi temat, jeśli jednak ominąłem i jest taki temat już na forum to prosiłbym o link ;) Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam ;) 

Opublikowano

Miałem to samo ale nie wiem co pomogło bo pewnego dnia zaczęło działać samo. Miałem trochę wody przy pompce więc najpierw to ogarnąłem, wysuszyłem - nic. Zimne luty, w sumie to prawie wszystkie poprawiłem i też nic. Sprawdzałem wiązkę kabli w drzwiach, też nie znalazłem problemu. Z dołożoną centralką do pilota tak samo. Jakoś przed wakacjami przestały działać światła drogowe, ale wd40 psiknięte przy manetce pomogło. Zaraz potem bawiłem się pianką do czyszczenia nawiewu. Zapchał się odpływ więc trzeba było wywalić schowek itp. I krótko po tym czasie zaczęło samo działać i z pilota i przekręcając kluczyk. od ponad pół roku nie mam problemu z centralnym, ale za cholerę nie wiem co pomogło.

 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, mszark napisał:

Miałem to samo ale nie wiem co pomogło bo pewnego dnia zaczęło działać samo. Miałem trochę wody przy pompce więc najpierw to ogarnąłem, wysuszyłem - nic. Zimne luty, w sumie to prawie wszystkie poprawiłem i też nic. Sprawdzałem wiązkę kabli w drzwiach, też nie znalazłem problemu. Z dołożoną centralką do pilota tak samo. Jakoś przed wakacjami przestały działać światła drogowe, ale wd40 psiknięte przy manetce pomogło. Zaraz potem bawiłem się pianką do czyszczenia nawiewu. Zapchał się odpływ więc trzeba było wywalić schowek itp. I krótko po tym czasie zaczęło samo działać i z pilota i przekręcając kluczyk. od ponad pół roku nie mam problemu z centralnym, ale za cholerę nie wiem co pomogło.

 

Masz rację kolego. Dzisiaj po kilku kilometrowej jeździe gdy auto się rozgrzało wszystko wróciło do normy zamyka i otwiera też nie mam pojęcia o co chodzi :D ostatnio grzebałęm przy pompce bo miałem problem i jest suchutka i całkiem dobrze zamyka i otwiera nie zauważyłem jakiś objawów żeby była to jej wina. Może to wina mrozu do czegoś się przyczyniła ? nie mam pojęcia ale cieszę się że działa jak na razie problem z głowy. Dzięki za odpowiedź a przy okazji jakby ktoś mógł na priv napisać albo tutaj jak usunąć dodatkowy temat który wrzucił się 2 razy nie wiem jakim cudem to będę wdzięczny. Pozdrawiam ;) 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Znalazłem odpowiedź na moje pytanie, znów kilka razy się to powtórzyło, najpierw auto otwierało się za 2 kliknięciem z pilota później znowu za pierwszym aż w końcu wcale ani nie zamykało ani nie otwierało. Pościągałem gąbki wyciągnąłem pompkę centralnego okazało się że kabel plusa się wysunął. Po włożeniu go z powrotem, przeczyściłem i działa bez problemu, za pierwszym kliknięciem otwiera i zamyka. Pozdrawiam ;) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.