Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny zamyka/otwiera tylko po przekręceniu stacyjki


Adrian1727

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem jak w temacie. Miał ktoś coś podobnego żeby pomóc w odnalezieniu przyczyny. Nie zdążyłem się nacieszyć działającą centralką, wszystko działało a od soboty taka sytuacja że z pilota migają tylko kierunkowskazy a reakcji zero przekręcam zapłon w aucie i pompka reaguje zamyka otwiera bez problemu. W czym szukać przyczyny ? Nie znalazłem takiego tematu odnośnie objawów pompki i postanowiłem dodać drugi temat, jeśli jednak ominąłem i jest taki temat już na forum to prosiłbym o link ;) Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo ale nie wiem co pomogło bo pewnego dnia zaczęło działać samo. Miałem trochę wody przy pompce więc najpierw to ogarnąłem, wysuszyłem - nic. Zimne luty, w sumie to prawie wszystkie poprawiłem i też nic. Sprawdzałem wiązkę kabli w drzwiach, też nie znalazłem problemu. Z dołożoną centralką do pilota tak samo. Jakoś przed wakacjami przestały działać światła drogowe, ale wd40 psiknięte przy manetce pomogło. Zaraz potem bawiłem się pianką do czyszczenia nawiewu. Zapchał się odpływ więc trzeba było wywalić schowek itp. I krótko po tym czasie zaczęło samo działać i z pilota i przekręcając kluczyk. od ponad pół roku nie mam problemu z centralnym, ale za cholerę nie wiem co pomogło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mszark napisał:

Miałem to samo ale nie wiem co pomogło bo pewnego dnia zaczęło działać samo. Miałem trochę wody przy pompce więc najpierw to ogarnąłem, wysuszyłem - nic. Zimne luty, w sumie to prawie wszystkie poprawiłem i też nic. Sprawdzałem wiązkę kabli w drzwiach, też nie znalazłem problemu. Z dołożoną centralką do pilota tak samo. Jakoś przed wakacjami przestały działać światła drogowe, ale wd40 psiknięte przy manetce pomogło. Zaraz potem bawiłem się pianką do czyszczenia nawiewu. Zapchał się odpływ więc trzeba było wywalić schowek itp. I krótko po tym czasie zaczęło samo działać i z pilota i przekręcając kluczyk. od ponad pół roku nie mam problemu z centralnym, ale za cholerę nie wiem co pomogło.

 

Masz rację kolego. Dzisiaj po kilku kilometrowej jeździe gdy auto się rozgrzało wszystko wróciło do normy zamyka i otwiera też nie mam pojęcia o co chodzi :D ostatnio grzebałęm przy pompce bo miałem problem i jest suchutka i całkiem dobrze zamyka i otwiera nie zauważyłem jakiś objawów żeby była to jej wina. Może to wina mrozu do czegoś się przyczyniła ? nie mam pojęcia ale cieszę się że działa jak na razie problem z głowy. Dzięki za odpowiedź a przy okazji jakby ktoś mógł na priv napisać albo tutaj jak usunąć dodatkowy temat który wrzucił się 2 razy nie wiem jakim cudem to będę wdzięczny. Pozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem odpowiedź na moje pytanie, znów kilka razy się to powtórzyło, najpierw auto otwierało się za 2 kliknięciem z pilota później znowu za pierwszym aż w końcu wcale ani nie zamykało ani nie otwierało. Pościągałem gąbki wyciągnąłem pompkę centralnego okazało się że kabel plusa się wysunął. Po włożeniu go z powrotem, przeczyściłem i działa bez problemu, za pierwszym kliknięciem otwiera i zamyka. Pozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...