Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 1.8 T Bexsior :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawie swoją a4 miała być na sprzedaż ale póki co zostaje ze mną :)To z grubsza tak a4 b6 1.8 BEX quattro   sedan przebieg na dzien dzisiejszy skromny 133 tyś km . Wyposażenie nie jest najgorsze choć brakuje czujników parkowania przynajmniej tył.

Wyposażenie : 

-rolety na tylnich szybach najlepszy bajer hehe :)

-grzane stołki przód i tył.

-bixenony.

-el lusterka .

-el szyby przód.

-pakiet s-line zewnętrzny.

-pakiet s-line wewnętrzny .

-oczywiście skrzynia 6 biegowa .

-nagłosnienie bose .

-fotele Recaro z pełną el.

Samochód jest ze mna niecałe 3 lata . Ostatnio z grubszych rzeczy czyli w tamtym miesiacu wymieniłem wszystkie żarówki tylnich lamp i kierunki w przednich lampach odrazu lepiej swieci :) A na dniach czeka go trzecia wymiana oleju OW40 filtru powietrza i oleju, płynu hamulcowego i chłodniczego ,olej w skrzyni biegów prosto od Dziki z forum :D Z rzeczy które byly wymieniane od poczatku jak ze mną jest :napinacz paska wielorowkowego, pasek rozrzadu , łozysko z alternatora, pasek z alternatora, swiece zapłonowe, czujnik połozenia wałka rozrządu, uszczelka pod pokrywa zaworów 

Pozdrawiam :)

YnMtMS1mNWUzNWZhYzcwNjlkZjk3MmNkY2U2Nzk5OWFiNWQ3ZWNiNmRjYWIxLXFXbmIrQTJwd0ZDajZqRTJEekttR09zSjVSUVptMWNhb2UwZFEyaVYxMjg9.jpg

Edytowane przez matex91

Opublikowano

Daj więcej fotek 

Opublikowano
  • Autor

Postaram sie jutro wiecej zdjeć wrzucić :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

YnMtMS1iNzA2NmZiOWMwMjJlMTYxZmIwOTA0MjQ4NTQ1NmM1YmE5NDE1YzFmLXZrc0VPbkFwbXNPbG02c2tsZTBXYWpudjNmcnZKR0YzUmxXbnVUQVFvalU9.jpg

YnMtMS1hODAyY2VmMGU3ZTEzZDUxNzg2ZTk0ZGFmMjZkNTA5OGRhYzAzZDc2LTJ4cTRtMUQ2L0srS2cyK1pHZFhqbDZFQ1dhYXJERDc0TUxXMmxRbkRqWWs9.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze trzebało wymienic sprzegiełko alternatora bo dawało już o sobie znać :)

Edytowane przez matex91

Opublikowano
  • Autor

Niedzielne pucowanie foteli zestaw colorluck strong + gliptone 11 

:D

https://zapodaj.net/b810d78b414e6.jpg.html

Fotel pasażera troche czyściejszy . Na dziś koniec jutro lecimy z tylnią kanapą .

https://zapodaj.net/e7f2bb89df1d2.jpg.html

Jak na niedziele przystało poszla w ruch tylnia kanapa :)

https://zapodaj.net/5c343ec56681c.jpg.html

https://zapodaj.net/58c6f0622c623.jpg.html

Edytowane przez matex91

Opublikowano

Super foteliki :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ładna :D A że tak zapytam ile za nią chciałeś ? :) najwyzej priv

 

Edytowane przez łysy90

Opublikowano

Super środek :) wiecej fot 

Opublikowano
  • Autor

Bedzie coś wiecej nie bawam :)

Opublikowano

Nie chcesz jej sprzedać? :D 

Opublikowano

Trzymaj nie sprzedawaj i lecisz z modami

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Lecimy z następnymi modami downpipe juz siedzi . Wieksze wtryski 430 cc sa tylko czeka mnie soft cofało zapłon wiec zalałem v powera i bedzie sprawdzać czy to winna paliwa . Świece wymienione w tamtym roku hmm zobaczymy bądzmy dobrej myśli :banan:

Edytowane przez matex91

Opublikowano

Fotele czym robiłeś ?

Downpipe 2,75 cala ? gdzie dorwałeś ? :)

 

Opublikowano
  • Autor

Czyścilem colourlock strong a zabezpieczyłem gliptone 11 :) tak 2.75 cala .Odrazu lepiej samochod chodzi jak nie ma katalizatora :)

Edytowane przez matex91

Opublikowano

A stroiłeś go ponownie ? wyłączał Ci ktoś sondę ? :)

Opublikowano
  • Autor

Tak bedzie strojony jeszcze raz ale po tym jak juz nie bedzie cofało zapłon czyli logi sprawdzenie co sie dzieje . A sonda jest wyłączona . 21 czerwiec program zobaczymy ile wypluje po :banan:

Edytowane przez matex91

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Mamy to bedzie wykres to pokazemy jak to wyglada . Jest roznica dosć spora moc maksymalna moze nie powala 208 hp ale momemt juz poszedl sporo do gory 318 nm :)Dziś był pełny serwis klimatyzacji czyszczenie odgrzybienie całego układu ,i dobicie klimy głupio by było nie wymienic filtra kabinowego ktory swoje juz zebrał :)

Edytowane przez matex91

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czyli to nie oryg bex byl? Ile w koncu to ma mocy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.