Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Ogrzewanie szyb bocznych


darekw84

Rekomendowane odpowiedzi

na panelu obok tylniej po lewej stronie mam wizerunek szybki ale po jego zalaczeniu dzieje sie tyle ze.... caly nadmuch ktory jest na srodku konsoli idzie na szybe to wszystko. Ale moja przednia byla wymienienia i moze kiedys to bylo grzane (sadze po wysposazeniu w srodku , bo ten przycisk jset nawet jak szyba nie jest grzana) ale teraz to raczej grzane nie jest:). tak czy siak to nie szyba tylko wycieraczki z tego co mowisz:) . Wlasnie sie zastanaiwam jak to jest ztymi szybami bo kiedys myslalem ze to jest patent Forda...

musze sprawdzic sobei w kodach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to patent forda :) a szkoda ,podgrzewane są tylko same pióra wycieraczek pas na dole :)

ot cała sprawa :) może nazywa się to ogrzewania szyba a to tylko część szyby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam tak samo :)[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 11:02_________________________________________________obok mam podgrzewanie foteli których jeszcze ani razu nie użyłem bo w garażu mam klime i jest zawsze ciepło jak wsiadam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też po załączeniu ogrzewania, dmucha ostro na przednią szybę. A co grzania foteli... korzystam cały czas. Widocznie moje stare kości lubią ciepełko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też po załączeniu ogrzewania, dmucha ostro na przednią szybę. A co grzania foteli... korzystam cały czas. Widocznie moje stare kości lubią ciepełko :)

ale ponoc jajka (wszystkie) nie zabardzo :polew:

foteli uzywam jak rzeczywiscie piz*zi dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...