Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8 T - logi po założeniu DP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry wieczór:)

Czy mógłby ktoś looknąć na logi?

Od nieco ponad miesiąca mam założone DP, Auto jest żwawsze w pełnym zakresie obrotów. nie kopci, nie dymi, nie bierze oleju. i dziś zrobiłem logi i nie podobają mi się kanały 20 (wcześniej miałem prawie same 0) i 115 .

W kanale 32 mam  "0.8"  i  "-3,1"

Gość który zakładał mi DP sciągał całą obudowę filtra powietrza i chyba jakieś wężyki od podciśnień w okolicach filtra żeby mial lepszy dostęp. Może coś źle złożył.

http://vaglog.pl/log-031_002_003_Q06gQ.html

http://vaglog.pl/log-003_115_118_l4uUngv.html

http://vaglog.pl/log-003_002_020_978ep.html

Opublikowano

logi dynamiczne robi sie na 3 biegu 1400-1500rpm i gaz do podłogi (w tym czasie na vagu start) i do odciecia....

tutaj nie wiadomo czy to na luzie czy jak... popraw i wstaw ponownie...

Opublikowano
  • Autor

Chyba sie nie przyjrzales i nie przeanalizowales dokladnie:) Jest na 3 biegu od 1300 do odciecia z gazem w podlodze. 

Opublikowano

wygląda w miare ok troche zapłony cofa ale w granicach tolerancji, zrób porządne logi kanały 2+33 ,3+20, 115+118. od 1500 do odcinki z gazem w podłodze bo teraz to ciężko dokładnie sprawdzić

Opublikowano
  • Autor

zrobie zrobie moze jutro uda mi sie zrobic w wolnej chwili:)

mówisz że zaplon cofa ale mieści się w tolerancji? wcześniej miałem same prawie same 0

Edytowane przez WYSKUN

Opublikowano

kanał 32 masz w porządku może minimalnie uciekać ciśnienie za turbiną bo masz -3 % zapłony jak by cofało 8-12 stopni to już trzeba szukać sterownik do 12 stopni ogarnia i nie wywala błędów ale najlepiej jak jest do 6 stopni 

Edytowane przez tomekp94

Opublikowano
  • Autor

ale -3 to nie jest zle.

wczesniej mialem +23 bo przeplywka padla:)

Zawartość dodana 23 minutes later

zaległe logi

http://vaglog.pl/log-002_033_020_lY5jg7c.html

http://vaglog.pl/log-003_115_118_57moQe4.html

http://vaglog.pl/log-003_002_020_U7ANYu2.html

Opublikowano

wygląda ok tylko delikatnie zapłony cofa możesz sprawdzic stan świec

Opublikowano
  • Autor

świece wymienialem 3tys km temu na polecan do 1.8t NGK laser platinum PFR6Q

 

w kanale 15 i 16 same 0 zawsze

Edytowane przez WYSKUN

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.