Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hamulce sq5 380mm + tył do a5


Peeteer1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie chciałem zapytać ile tloczkow ma zacisk do sq5 na tarcze 380mm?  

 Noi również muszę wymienić hamulce z tyłu w a5 więc najlepiej wsadzilbym też coś dużego z kilkoma tloczkami co pasowałoby bez większych kombinacji,jeśli ktoś ma jakiś pomysł to chętnie poczytam z góry dzięki za podpowiedzi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód ma dwa tłoczki, tył można zrobić 356/22mm. I w zasadzie wystarczy na duże moce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie czyli tak w sumie  przód znalazłem na ebay.de ten cholerny Movit 1400eu za 2 tarcze kompletne, zacisk mam brembo 6 tłok więc do tego nowe klocki tez mam z ferodo to chyba przód zostawie taki czyli te 370mm movita, z tyłu hmm czytałem jakiś wątek o tych 356mm z a8 na tył ale tam jest trochę kombinacji i obawiam się że to przerośnie mechaników z mojej okolicy ale chciałbym się mylic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób 380mm z przodu na zacisku SQ5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay dzięki, kurcze no podrzuciłbym Ci to cholerne auto ale daleko Cie wyrzucilo ode mnie :D , dobra to teraz misja kupić zaciski i jaka tarcza najlepiej OEM? Tył bez kombinacji tylko 330? Z s5? Bo ten 356 to tak jak mówię może być problem ze znalezieniem osoby która to zrobi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Peeteer1 napisał:

Okay dzięki, kurcze no podrzuciłbym Ci to cholerne auto ale daleko Cie wyrzucilo ode mnie :D , dobra to teraz misja kupić zaciski i jaka tarcza najlepiej OEM? Tył bez kombinacji tylko 330? Z s5? Bo ten 356 to tak jak mówię może być problem ze znalezieniem osoby która to zrobi .

Tarcza 380 tylko ori zamienników jeszcze nie ma. 356/22mm mogę Ci ogarnąć żaden problem z tym że wymaga to trochę czasu i $$$

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mniej więcej mi oszacuj koszt tego zestawu na tył i ile czasu byś potrzebował to odrazu się dogadamy co i jak.  

Zawartość dodana 11 minutes later

Noi jakie klocki najlepiej do tego zestawu z sq5 ferodo ds2500? Czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba cudów na przód.  Zwykły klocek na przód w zupełności wystarczy. Zadzwoń do mnie jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bez problemu tylko pewnie dopiero późnym popołudniem dam radę po 16 tak mysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Peeteer1 napisał:

gdzie dopadnę jarzma pod te zaciski z sq5 jedynie zamawiać?

A zaciski masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo zaciski do s5 mam z klockami na tył, tarcze już mam nagrane więc zostają tylko te jarzma, a na Tył zimmerman jest okay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już zaciski do sq5 i zaciski do s5 na tył wygląda na to że żadnych jarzm nie potrzebuje bo one są już w komplecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Peeteer1 napisał:

Podeślę Ci prawdopodobnie te zaciski brembo na regenerację :D

Tył też dawaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zaciski do s5 i tarcze 330mm tył do s5, podrzuciłem to na wymianę i dostaje telefon ze tył nie pasuje bo nie mogą wsadzić tarczy do zacisku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...