Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Internet na kartę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

Jako że zmieniły się przepisy w pl i moja obecna karta poszła się......

Bo nie miałem jej zarejestrowannej, to numer z Play przepadł.

Ląduję w sobotę w Modlinie i będę musiał kupić sobie nowy numer.

Będę w pl 4 dni.

Możecie mi doradzić czy brać ponownie Play czy innego operatora.

Pamiętam, że mój Internet nie działał dobrze w pociągu, a także w okolicy gdzie mieszkałem(Krzepice). Zauważyłem, że to z winy planu taryfowego. Rodzice mając tylko potrzebę rozmawiania nie mieli tego problemu, choć oba telefony leżały obok siebie. Po zamianie kart sytuacja identyczna.

Czy coś w tym kierunku się zmieniło? Czy może lepiej kupić inną kartę.

Potrzebuję tylko neta, na tydzień.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
17 godzin temu, GreGoriO napisał:

 

Witajcie,

Jako że zmieniły się przepisy w pl i moja obecna karta poszła się......

Bo nie miałem jej zarejestrowannej, to numer z Play przepadł.

Ląduję w sobotę w Modlinie i będę musiał kupić sobie nowy numer.

Będę w pl 4 dni.

Możecie mi doradzić czy brać ponownie Play czy innego operatora.

Pamiętam, że mój Internet nie działał dobrze w pociągu, a także w okolicy gdzie mieszkałem(Krzepice). Zauważyłem, że to z winy planu taryfowego. Rodzice mając tylko potrzebę rozmawiania nie mieli tego problemu, choć oba telefony leżały obok siebie. Po zamianie kart sytuacja identyczna.

Czy coś w tym kierunku się zmieniło? Czy może lepiej kupić inną kartę.

Potrzebuję tylko neta, na tydzień.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

http://allegro.pl/internet-karte-starter-orange-free-10-gb-rok-lte-i6724561302.html bierz to, zamów na rodzinki adres i masz święty spokój ;) 

Opublikowano
  • Autor

O widzisz. Ciekawe. Dzięki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Hmm...

W Play masz np. teraz formułę no-limit za 25zł na 30dni, i do tego 6GB netu.

Mając play możesz przecież w zasięgu 3G skakać po zasięgu Play, T-Mobile, Plus, Orange.

Nie wiem czy się coś zmieniło.. ale do Orange było domyślnie zablokowane, trzeba było zadzwonić na BOK i odręcznie zdejmowali blokadę logowania się do sieci Orange.

LTE niestety tylko w tej sieci.. w której jesteś.. jesteś w Play to tylko LTE na zasięgu Play.

Możesz luknąć też markę Orange, czyli NJU Mobile

http://www.njumobile.pl/oferta;jsessionid=59905D09520809C2BB04FCDA5404AE99.sunwww303

Opublikowano

Albo iść zarejstrowac numer, przecież są reklamy, ze nie jest za późno, mimo ze wyłączyli to jeszcze można podejść, podpytać przynajmniej :)

Opublikowano
  • Autor

Chciałem mieć już Internet w pociągu, wsiadając w Modlinie. Ale ok. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzięki za podpowiedzi



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.