Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierownica do B6 - propozycje i porady


krolo777

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od tego, że moja kierownica czteroramienna po prostu mnie nudzi no i nie wygląda. Chciałbym zmienić na coś ciekawszego, a najlepiej na kierownicę ze świętym dołem. Od jakiego modelu szukać takiej kierownicy i czy dużo jest przy tym zamieszania? Dużo rozumiem przez to że trzeba spędzić więcej niż pół dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum nie raz było wałkowane, mi osobiscie od TT sie podoba

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze ściętym dołem to już są spore pieniądze, zależy jaki masz budżet, ale koło 2tys za samą kierownicę z poduszką trzeba zapłacić. Poniżej tysiąca powinieneś się zamknąć w kierze  s line z A4 B7. A6 C6 , A4 B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że temat był wałkowany ale nie zawsze wszystko idzie znaleźć.  Budżet odłóżmy na bok. Chcę po prostu mieć ścięty dół. czyli 2 klocki za kierownicę z poduchą? Jakieś dalsze koszta coś trzeba przerabiać? A kierownica od Q5? Czy to cały czas 2 tysiącę? Chcę mniejszą ale i grubszą kierownice. Jakieś inne propozycje na przekładnki?

 

 

@Edit 

Interesuje mnie coś takiego:

http://allegro.pl/kierownica-airbag-audi-a3-a4-s-line-i6706730486.html#thumb/5

Czy dużo jest zachodu żeby wrzucić taką kierownicę do b6 i żeby poducha działała? Nie mówię na razie o multifunkcji, bo przed tym trzeba wymienić tunel na 2din. Skupmy się na kierownicy.

Edytowane przez krolo777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...