Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5]klimatronik obsługa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam problem z klimatronikiem poniweaż nie jestem pewien jak się go obsługuje. głównie chodzi mi o włączanie i wyłączanie. wiem że do tego służy śnieżynka ale ja mam wrażenie że u mnie nie ma różnicy kiedy ją włączę lub wyłączę ,bo kiedy ustawiam temperaturę wydaje mi sie że ze śnieżynką czy bez nadmuch powietrza działa tak samo. czy to może być jakaś usterka czy po prostu nie wiem jak tego użyć poprawnie. jeżeli to usterka to proszę o pomoc jak ją usunąć a jeżeli nie to o instrukcje jak używać tego poprawnie.jestem posiadaczem a4 1.8 1997r.dzięki z góry. :a4fan:

Opublikowano

radziłbym sprawdzic klime czy jest nabita

Opublikowano

Ustaw w klimie temperaturę na (LO) i daj Auto. Temperatura powietrza na zewnątrz powinna wynosić min. ok. +4 st. C. Jeżeli sprężarka się załączy, to powinieneś zobaczyć pod maskę, czy paski przy chłodnicy się obracają i czy włączył się wentylator... W środku w samochodzie powinno wiać jak z lodówki :biggrin: (przynajmniej u mnie tak jest)

Opublikowano

Ponizej +5*C klima nie zalaczy sie, musisz o tym pamietac, jezeli jest powyzej to sprawdz bezpieczniki, a pozniej

radziłbym sprawdzic klime czy jest nabita
Opublikowano
mam problem z klimatronikiem poniweaż nie jestem pewien jak się go obsługuje. głównie chodzi mi o włączanie i wyłączanie. wiem że do tego służy śnieżynka ale ja mam wrażenie że u mnie nie ma różnicy kiedy ją włączę lub wyłączę ,bo kiedy ustawiam temperaturę wydaje mi sie że ze śnieżynką czy bez nadmuch powietrza działa tak samo. czy to może być jakaś usterka czy po prostu nie wiem jak tego użyć poprawnie. jeżeli to usterka to proszę o pomoc jak ją usunąć a jeżeli nie to o instrukcje jak używać tego poprawnie.jestem posiadaczem a4 1.8 1997r.dzięki z góry. :a4fan:

zalicz serwis i sprawdz stan (ilość ) czynika w klimie , jeżeli śnieżka nie gaśnie i nie ma efektu chłodniczego to może być kilka przyczyn .

Opublikowano
  • Autor

w moim przypadku chodzi o to że śnieżka czy włączona czy nie to jeżeli reguluje temperaturę na panelu to temperatura powietrza wdmuchiwanego się zmienia a tak chyba powinno być tylko przy włączonej klimie?

Opublikowano

nie tylko jesli dobrze rozumiem

Opublikowano
w moim przypadku chodzi o to że śnieżka czy włączona czy nie to jeżeli reguluje temperaturę na panelu to temperatura powietrza wdmuchiwanego się zmienia a tak chyba powinno być tylko przy włączonej klimie?

no nie bardzo

gdy masz śnieżke właczoną i klima działa to na LO powietrze zejdzie ci nawet 5°C a gdy zrobisz HI to do 60 °C dojdzie

gdy nie właczysz śnieżki to temperature na LO będziesz miął mniejwięcej taką jak na dworze a na HI max ciepło

a w automacie z działającą klimą utrzyma ci auto w takiej temperaturze jak zadasz na wyświetlaczu

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

dzięki wszystkim za rady, na pewno się przydadzą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.