Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Porysowana szyba kierowcy


indiapapa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć skąd wzięła się ta rysa? Zamówiłem już szybę używkę i zanim zabiorę się za robotę wolałbym sprawdzić czy ktoś miał już podobny problem. Wydaje mi się, że nie jest to wina uszczelki zew. szyby tylko prowadnicy lub czegoś co wpadło do niej. Uszczelka kosztuje 200zł w ASO i wolałbym niepotrzebnie nie wydawać monet jak przyczyna leży gdzieś indziej :)

any ideas?szyba-audi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2017 o 20:13, indiapapa napisał:

Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć skąd wzięła się ta rysa? Zamówiłem już szybę używkę i zanim zabiorę się za robotę wolałbym sprawdzić czy ktoś miał już podobny problem. Wydaje mi się, że nie jest to wina uszczelki zew. szyby tylko prowadnicy lub czegoś co wpadło do niej. Uszczelka kosztuje 200zł w ASO i wolałbym niepotrzebnie nie wydawać monet jak przyczyna leży gdzieś indziej :)

any ideas?

Jak rozbierzesz boczek przy wymianie szyby, to zobaczysz o co ocierała stara i poprawisz. Może coś się poluzowało, albo ktoś kto wcześniej demontował drzwi coś nieprawidłowo zamontował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winą było to ustrojstwo - mocowanie uszczelki (retaining hook). Jest ich chyba 5 w drzwach, wystarczyło podgiąć...

W każdym bądź razie uszczelka też była stara, więc poszła do kosza. Niestety trzeba zdemontować lusterko do tej akcji. Robota może na godzinę dla wprawionego gracza ;-)

DSC_0041.JPG

DSC_0043.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...