Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak oswietlenia bagaznika po otwarciu klapy


Magik123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem świeżym użytkownikiem A4 B5 Avant 2001r i chciał bym zapytać czy po otwarciu bagażnika oświetlenie na samym tyle powinno się zapalić? Przełącznik ma 3 pozycję, na 1 świeci, na 0 zgaszony a na środku chyba powinien świecić po otworzeniu klapy a tak nie jest. Nie wiem czy to stycznik w zamku czy przewód w przelotce.

 

Dodam że mam alarm, przy zamykaniu nie mrugają kierunki, nie działa tez deadlock. Po zamknięciu auta i otworzeniu bagażnika kluczem alarm nie wyje, po otwarciu drzwi czy maski zaczyna wyć. Radio sprawdzałem i jest dobrze podpięte, po jego odpięciu nic sie nie zmienia.

 

Ktoś może mi powiedzieć czy jest tam tylko mikrostyk czy jest jakaś płytka jak w drzwiach i mogą być zimne luty? Chciałbym się przygotować żeby nie rozbierać 2 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klapie po lewej stronie pod tapicerka ( przynajmniej w sedanie) masz czujnik oswietlenia bagaznika kulowy i on może płatać figle, przynajmniej ja tak miałem;) mi akurat wystarczylo puknąć w niego żeby puścił prąd ale wymienilem i po sprawie na alle masz po 30zl ja ze szrota za dyszke sobie wyciągnąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w weekend to rozbiorę i się pobawię, w dodatku mam juz dyskoteke osiwetlenia wnętrza po otwarciu drzwi pasażerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze jedno, że wewnętrzne światło jak otworze którekolwiek drzwi pasażera mruga a z klapy dochodzi dziwny dźwięk takie bzyczenie, czy to coś może mieć związek ze sobą? Nie działa mi spryskiwacz tył, chyba uwalony jest w klapie, ostatnio trochę go pomęczyłem i drugiego dnia właśnie zaczęło mrugać światło wewnątrz auta, nie wiem czy łączyć to ze sobą.

A mówili mi nie kupuj Laguny bo będziesz się męczył z elektryką :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięte, pomogło przelanie przez stycznik trochę ISOLu i już światełko działa aż miło. Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...