Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie wnętrza


rafixx751

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż mam problem z oświetleniem wnętrza , przejrzałem wszystkie tematy na forum i nic nie pokrywa się z moim przypadkiem. 

Mianowicie , nie podświetla mi pokręteł przy kratkach nawiewu ( tak są podświetlanie , sprawdziłem , są diody i kable podłączone), nie podświetla również przycisków od przeciwmgłowych(natomiast dioda sygnalizująca włączenie działa), uchwytku na kubek, nie podświetla również popielniczki oraz diod ambiente , przyciski klimatronika są podświetlone ale strasznie słabo( nocą widać, że jest jako tako podświetlone ale w dzień to nawet jak ręką się zasłoni to ledwo co). Lampki na nogi oraz w podsufitce przód , tył działają jak należy, podświetlenie skrzyni biegów(automat) również działa jak należy, przyciski na boczkach od szyb również podświetlone, licznik także podświetlony jak należy oraz działa regulacja natężenia światła .

Bezpiecznik sprawdziłem i nie jest spalony .

Dodam , że radio nie jest oryginalne co również mnie trochę nurtuje, ponieważ jest tunel 2 din a radio jest 1 din JVC, tak jakby ktoś wyjął ori i włożył to.:huh:

Zauważyłem, że w kratce nawiewu od strony kierowcy z lewej strony jest oberwany 1 przewód, czy to może powodować brak oświetlenie reszty elementów?

Jeżeli mógłbym ktoś chociaż trochę pomóc co i jak byłbym bardzo wdzięczny. :)

IMG_20170120_195416.jpg

IMG_20170120_195429.jpg

IMG_20170120_195443.jpg

IMG_20170120_195512.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...