Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Zapalniczka nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam problem z zapalniczką, jest cały czas wciśnięta i nie odbija, a jak ją wyciągne podważając śrubokrętem to jest zimna, poprostu nie nagrzewa się, jaka może to być tego przyczyna.

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 27-02-2007, 02:58 ]

zapraszam do zapoznania sie z regulaminem

Opublikowano

brak pradu i zawias zapalniczki....w poldolocie mialem podobny problem i okazalo sie ze masy brakowalo :wink:

Opublikowano
  • Autor

to jak dostarczyć tego prądu, jak tobie udało się opanować usterkę? :wink:

Opublikowano

1.Nie zauwazylem wczesniej ze kolega nie przeczytal regulaminu - bardzo nieladnie :bicz:

2.Najpierw sprawdz z inna zapalniczka, bo czasem wklad tez moze sie wysypac

3.Miernikiem sprawdz czy jest napiecie

4.Jak nie to przegladnij bezpieczniki

5.Niestety moja niunia byla po II lifcie (zapalniczka w innym miejscu) wiec co do sprawdzenia kabli nie pomoge

6.W poldonie jest prosciej - "+" i masa podciagnieta z czegokolwiek :rotfl:

Opublikowano
witam

mam problem z zapalniczką, jest cały czas wciśnięta i nie odbija, a jak ją wyciągne podważając śrubokrętem to jest zimna, poprostu nie nagrzewa się, jaka może to być tego przyczyna.

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 27-02-2007, 02:58 ]

zapraszam do zapoznania sie z regulaminem

może poprostu "rzeczy martwe" pomagają Ci rzucić palenie :wink:

a tak serio to napisz co było bo kumpel ma podobny problem i nie wiem co mu poradzić.

Opublikowano

Rozebrać i zobaczyć co nie łączy jak bezpieczniki są ok :P

Opublikowano

Zapaliczka powinna być podłączona do bezpiecznika nr 33 (15A).

  • 2 lata później...
Opublikowano

a jak ja "delikatnie" rozebrac?mi tez nie chce odbic, dwa dni mam furke i wczoraj jeszcze odbijala,pzdr

Opublikowano

jak wyciagniesz wkład zapalniczki to musisz podgiąc 2 takie blaszki po pokach i bedzie ładnie Ci odbijać...tylko nie używaj zadnej metalowej częsci bo bedzie kolorowo :tongue4:

Opublikowano

troche zle sie wyrazilem, nie chodzi mi o wklad tylko o ta "obudowe,przycisk" ktory wciskam,zeby mi sie ten wklad pokazal, wciskam i nic..[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 17:25_________________________________________________jest ktos w stanie mi pomoc jak mam ja otworzyc?

Opublikowano

ja mam ten sam problem i poprostu jest tam polamane "kolko mechanizmy spowalniajacego otwieranie " i sie to blokuje i da sie otworzyc.

[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 20:40_________________________________________________aha ja to podwazylem wkretakiem cienkim delikatnie i poszlo

Opublikowano

witam

mam problem z zapalniczką, jest cały czas wciśnięta i nie odbija, a jak ją wyciągne podważając śrubokrętem to jest zimna, poprostu nie nagrzewa się, jaka może to być tego przyczyna.

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 27-02-2007, 02:58 ]

zapraszam do zapoznania sie z regulaminem

Być może przepaliły się te blaszki oporowe we wkładzie zapalniczki przerwę powinieneś obaczyć gołym okiem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.