Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Czy felga 18x8j et 30 będzie pasować


borsukh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów,

przymierzam się do zmiany kół letnich i chciałbym kupić felgę MAM A1:

http://www.felgenstore.de/Felgen/MAM-MAM-A1-Silver-Painted-SL-8-00x18-Einteilig.html

Chciałbym żeby to się ładnie spasowało z błotnikiem, rozmiar felgi to 18x8j ET 30. Na to założę oponę 235x40x18.

Martwi mnie trochę to ET, lepsze by było 35 ale takiej felgi nie dostanę. Obecnie mam zimówki na stalowej feldze 16x7j et 42 i do tego dystans 17 przód , 20 tył i wygląda to ładnie. Na lato mam S-liny 9 ramion 17x7,5j et 42 i jest to trochę za bardzo schowane. Z kalkulatora mi wynika że nie powinno być problemu, ale jak przeglądam ten niemiecki wątek na audizine to niektórzy piszą że czasem trze. Oczywiście zawiasy mają grubo poobniżane a ja mam 1BA. Czy ktoś może coś doradzić, ewentualnie może ktoś z was ma dokładnie taki setup i mógłby powiedzieć jak to się sprawuje?

Edytowane przez borsukh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tutaj masz zdjęcie mojej B6 na felgach 18x8j Et30 z oponkami 225/40/18 - ładnie to wyglądało ale źle mi się na tym zestawie jeździło - auto strasznie pływało w koleinach - ja osobiście nie byłem zadowolony. Dodam że samochodzik na zawieszeniu oryginalnie obniżonym - nie nie obcierało.

59ca9a7999968cb8med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...