Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z check engine


bastek8484

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam straszny problem z moim śnieżynkiem. czy znajdę pomoc fachowca tutaj na tym forum. mechanicy nie dali rady. nie jestem terz specem w tych sprawach lecz nie wiem już gdzie szukać pomocy. teraz coś o problemie... bardzo duże spalanie szarpanie na wolnych obrotach zalewanie świec kopcenie. błędy które wyskakują to mieszanka za uboga i przerwanie zapłonu na losowych cylindrach. pomocy..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wróży z fusów raczej :), jakies podstawowe logi i nr błędów by się przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszanka za uboga wymienione połowa osprzętu ciągle spalanie jak w czołgu a mocy brak. dolot szczelny. zauważyłem że samochód ma problem z wypadaniem zapłonów na 3 cylindrze gdy podmieniłem cewkę to zaczeło się to samo na 2. odma czysta. z logami będzie trochę ciężko. wtryski nowe. lambdy obie nowe. został mi jeszcze sterownik silnika, jak go sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem zacznik od konkretnej diagnostyki bo tak to mozna wymieniac w nieskonczonosc, jak zamieniles cewke i blad przenosi sie n inny cylinder to jak najbardziej moze byc sama cewka winna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeśli zamieniłem cewki to wypadające zapłony pojawiły się na 2 cylindrze. cewki były podmieniane na inne nie te same. po pierwsze problem pojawia się gdy silnik jest ciepły. wyglada na to że silnik dostaje jakieś powietrze lewe nie przechodzące przez przepływomierz. nie mogę tego miejsca zlokalizować. a jeszcze coś obciążenie silnika bardzo duże na wolnych obrotach 28-30%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...