Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obniżam auto potrzebuję kilka porad


monia12

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się odłożyć 1000 zł no nie wiele jak na zawieszenie no ale cóż Auto stoi wysoko jak koza aż mnie oczy bolą. Rozważam kupic kit ta technix-30. Ale nie wiem czy nie będzie bardzo twardo i też nie potrafię wyobrazic sobie ile zejdzie na tych -30 Czytałam też że można założyć same sprężyny na serię amorki ale też doczytałam się że amorki mogą się przez to skończyć. Ogolnie chciała bym żeby auto zeszło trochę w dół ale też żeby nie było przysłowiową taczka Doradzcie coś plis?

20170327_171701.jpg

20170327_171653.jpg

20170327_171641.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz do Trewor87


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amory 1BA z Sachs wraz z osłonami i odbijami pod obniżony zawias i do tego eibach springi -30, masz gitarros :-) na tyle sztywno ze auto ładnie klei się drogi i na tyle miękko żeby na muldzie nie uderzać głową w sufit:-)


Tapnięte z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie decyzja padła na sprężyny eibach Nr. katalogowy: E10-15-003-01-22 i amortyzatory Mts technix. Nic innego z moim budżetem nie wymysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak wygląda sprawa z odbojami do sportowego zawieszenia? Jakoś glupio nic tam nie włożyć ale co? Są jakieś dedykowane czy normalne z seri? Czy te seryjne nie będą ograniczamy pracy sportowego amorka. Sama nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wzięłaś eibach -30 to sugeruje wziąć odboje i osłony pod obniżony zawias. Jeśli masz -20 wrzucasz Ori długość.
Jeśli mając -30 dasz standard tez nic się nie stanie tyle ze szybciej się "wyklepią" :-)


Tapnięte z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No są eibachy -30 i mts technik Tato mi tu podpowiada że skróci standardowe odboje o połowę i będzie ok Brzmi to sensownie i chyba tak się zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włożysz oryginalne to przy krótkim springu same się skrócą :-)
Pewnie ze można podciąć, ale zrobiłbym MAX 1/3 długości.
Pozdrawiam


Tapnięte z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...