Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8TQ ocena logów


heseam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mógłby ktoś zrzucić okiem na moje logi? chce wiedziec czy wszystko ok, i czy +- mozna ocenic mniej wiecej moc?? bo powinno byc ok 240KM a niemam gdzie z hamowac w okolicy z Q

 

http://vaglog.pl/log-002_007_bdKKz.html

http://vaglog.pl/log-002_025_gDsdm13.html

Edytowane przez heseam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawial z 210 ale to taki szacunek. Jak chcesz mieć lepszy pogląd to użyj kpower. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa pozatym wszystko ok?? a jest opcja ze faktycznie jest te 240KM tylko już przepływka nie daje rady?? bo nwm czy nie poszukac jakieś 3'

Zawartość dodana 46 minutes later

ktoś coś?? bo nwm czy jechac na korekte softu? bo miało byc 240KM a wynika z logow ze jest sporo mniej. czy może jest opcja że ta przepływka mało mierzy ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja że przeplywka zaniża jest. Możesz zrobić przepływce kąpiel w alkoholu izopropylowym (tylko nie czyść ręcznie bo zepsujesz jak ja). W tym aucie to ciężko chyba zgadnąć ile jest KM inaczej niż po przepływie, choć ja tunerem nie jestem. Użyj tego KPOWER+autostrada zobacz co wypluje. Czy jest sprawna przepływka też ciężko powiedzieć bo nie ma szerokopasmowej sondy. Mieszankę niby wskazuje jako bogatą ale zwykła sonda nie powie jak bardzo bogata. Tak na logikę też wydaje mi się że czasy wtrysku mogłyby być dłuższe przy większej mocy, ale jeszcze raz, nie jestem tunerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze nowe logi zrobic, bo okazało sie ze paliwa nie dolewa na wysokich obrotach bo pompa pada :P dzis zamowilem nowa 4B i akurat dzis padła stara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...