Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Błąd 00262 - przełącznik cewki 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich i prosze o podpowiedź,może ktoś orientuje sie co sie dzieje Automat 1.9 tdi w trybie awaryjnym tylko 3 bieg,po odpaleniu i wrzuceniu 1 jest jedynka lecz po przejechaniu kilku metrów zostaje tylko tryb awaryjny ,nie ma znaczenia czy to 1,2,3 czy D ,na każdym z tych położeń jest tylko 3 bieg,Vag wyświetlił tylko 00262 przełącznik cewki 3..........może ktoś miał podobny przypadek,za każdą podpowiedź z góry dziękuje

* prosze stosowac wlasciwy prefix [Musashi]

Opublikowano

zacznij od sprawdzenia połączenia sterownik/wtyczka (oczywiście mowa o sterowniku skrzyni :kox:)

przy zawilgoceniu może być taki objaw

Opublikowano
  • Autor

sprawdziłem wszystkie połączenia,wygląda na to jakby padł jakiś zawór w płycie sterującej(tylko na D) na 1 jest jedynka do momentu kiedy znowu nie wejdzie w tryb awaryjny,potem już nie ma znaczenia które położenie lewarka na wszystkim jest tylko jedno to samo przełożenie i czas ten sam błąd 00262 do tego doszła kontrolka AirBag która gaśnie po dłuższym czasie ale to przez moje rozłączanie wszystkiego pokolei i nie moge połączyć sie z kompem zeby to wykasować.......

Opublikowano

a tak w ogóle to w którym dokładnie miejscu jest komp od skrzyni

Opublikowano
  • Autor

pod siedzeniem pasażera,pod dywanem w czarnej plastikowej skrzynce.........

Opublikowano

no właśnie

często tam panuje wilgotna atmosfera :decayed: i warto wyciągnąć kompa i wysuszyć całego

wyciągnij go z tej skrzyneczki i wysusz bebechy

Opublikowano
  • Autor

próbowałem :)nic to nie dało .....zostanie pociecie bestii na zyletki... :no:a taki fajny był....[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 23:25_________________________________________________a jednak ożyła.... :)

Opublikowano

próbowałem :)nic to nie dało .....zostanie pociecie bestii na zyletki... :no:a taki fajny był....[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 23:25_________________________________________________a jednak ożyła.... :)

i co zrobiłeś :co:
Opublikowano
  • Autor

rozdłubałem płyte sterującą skrzyni,jeden z zaworów robił sceny miał jakas dziwna opornosc i wrzucał w tryb awaryjny...VAG nie kłamał :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.