Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Błąd 00262 - przełącznik cewki 3


kamdech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i prosze o podpowiedź,może ktoś orientuje sie co sie dzieje Automat 1.9 tdi w trybie awaryjnym tylko 3 bieg,po odpaleniu i wrzuceniu 1 jest jedynka lecz po przejechaniu kilku metrów zostaje tylko tryb awaryjny ,nie ma znaczenia czy to 1,2,3 czy D ,na każdym z tych położeń jest tylko 3 bieg,Vag wyświetlił tylko 00262 przełącznik cewki 3..........może ktoś miał podobny przypadek,za każdą podpowiedź z góry dziękuje

* prosze stosowac wlasciwy prefix [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od sprawdzenia połączenia sterownik/wtyczka (oczywiście mowa o sterowniku skrzyni :kox:)

przy zawilgoceniu może być taki objaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem wszystkie połączenia,wygląda na to jakby padł jakiś zawór w płycie sterującej(tylko na D) na 1 jest jedynka do momentu kiedy znowu nie wejdzie w tryb awaryjny,potem już nie ma znaczenia które położenie lewarka na wszystkim jest tylko jedno to samo przełożenie i czas ten sam błąd 00262 do tego doszła kontrolka AirBag która gaśnie po dłuższym czasie ale to przez moje rozłączanie wszystkiego pokolei i nie moge połączyć sie z kompem zeby to wykasować.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie

często tam panuje wilgotna atmosfera :decayed: i warto wyciągnąć kompa i wysuszyć całego

wyciągnij go z tej skrzyneczki i wysusz bebechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem :)nic to nie dało .....zostanie pociecie bestii na zyletki... :no:a taki fajny był....[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 23:25_________________________________________________a jednak ożyła.... :)

i co zrobiłeś :co:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...