Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z 1,6 ANA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. 

Mam problem z silnikiem taki, iż w lato silnik traci moc. Często zdarza się, że po dodaniu gazu silnik reaguje w sposób jakby stracił powietrze lub paliwo. Wymieniona pompa paliwowa, przepływomierz, przepustnica, czujnik temperatury cieczy chłodzącej. Ciągle powtarzają się następujące błędy:

16825 EVAP Emission Control Sys: Incorrect Flow P0441 

17549 Shareware Version. To Decode all DTCs P1141 - 35 - 10

16486 Shareware Version To Decode All P0102 - 35 - 10

17831 Shareware Version To Decode All DTCs P1423 - 35 - 10

16684 Shareware Version. To Decode All DTCs  P0300 - 35 - 100 Please Register/Activate Intermitten

16804 Shareware Version. To Decode All DTCs P0420 - 35 - 00 Please Register/Activate

 

Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu problemu

Opublikowano

odkrec korek do wlewu paliwa i patrz co sie dzieje

Opublikowano
  • Autor

Na zapalonym silniku? Czego moglbym sie spodziewac?

Opublikowano

na zapalonym silniku, jak bedzie syczec ze zbiornika to masz zapchany filtr weglowy, pojezdzij tak troche i bedziesz widzial czy pomaga

Opublikowano
  • Autor

A trn filtr weglowy to gdzie sie znajduje? Ale jesli nawet to czy objawy noglyby nasilac sie gdy jest goraco na dworze?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

tak moglby, odkrec korek i zobacz jak sie auto zachowuje

Opublikowano
  • Autor

Odkrecilem korek i faktycznie slychac delikatne syczenie. Po dodawaniu gazu lepiej sie zachowuje.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
7 minut temu, GracjanSiwak napisał:

Odkrecilem korek i faktycznie slychac delikatne syczenie. Po dodawaniu gazu lepiej sie zachowuje.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

To będzie do wymiany filtr węglowy, on wygląda tak : 

https://www.google.pl/search?q=filtr+węglowy+audi+a4+b5&espv=2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiWlYuN44XTAhWhJJoKHXrWCKgQ_AUIBigB&biw=1366&bih=638#imgrc=CbtAJxZnRncYjM:

Znajduje się na filtrze powietrza, jak widać na załączonym obrazku.

Opublikowano
  • Autor

Elektrozawor filtra weglowego to wiem ze tam jest. Tylko nie wiem gdzie jest caly ten filtr weglowy

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 minutę temu, GracjanSiwak napisał:

Elektrozawor filtra weglowego to wiem ze tam jest. Tylko nie wiem gdzie jest caly ten filtr weglowy

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

To jest właśnie to, to on jest odpowiedzialny za syczenie, miałem to samo i jeździłem jakiś czas bez korka paliwa. jak ten zawór jest zepsuty to zasysa powietrze do baku jak zakręcisz korek to auto się dławi a czasami nawet zgaśnie. Ja wymieniłem taki zawór i mam z głowy ;) 

Opublikowano
  • Autor

U mnie jest jak goraco na dworze to traci moc a jeszcze jak wlacze klime to juz wogule masakra jakby silnik z malucha byl pod maska

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 minuty temu, GracjanSiwak napisał:

U mnie jest jak goraco na dworze to traci moc a jeszcze jak wlacze klime to juz wogule masakra jakby silnik z malucha byl pod maska

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Każde auto tak ma, jak jest za gorąco to traci moc :D moim 1.8 to w nocy jak jest zimne, wilgotne powietrze to ma 20 koni więcej :D śmiga tak że nie powiedziałbym że to wolnossący ale jak jest gorąco to z kolei też czasami jest to odczucie jakby tam siedział silnik z "malucha" :D 

Opublikowano

zalezy jaki masz filtr weglowy sa dwa typy, jak cos to mam takie na zbyciu wraz z tym zaworkiem

Opublikowano
  • Autor

A jak zlokalizowac ten filtr

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 1 minute later

Zastanawia mnie jeszcze blad 17549 shareware version. To drcode All DTCs P1141 - 35 - 10

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

odkrecasz prawe przednie kolo, sciagasz nadkole i masz filtr,

jak chcesz sie dowiedziec jaki masz typ to na dole kolo progu musi wychodzic wezyk z prawego przedniego nadkola, bo jest wersja z wezykiem i bez

Opublikowano
17 minut temu, kamczatka131 napisał:

odkrecasz prawe przednie kolo, sciagasz nadkole i masz filtr,

jak chcesz sie dowiedziec jaki masz typ to na dole kolo progu musi wychodzic wezyk z prawego przedniego nadkola, bo jest wersja z wezykiem i bez

Kolego, proszę wyjaśnij co mam tu wymienić? Cały zawór? Czy tylko filtr? Jak to się odbywa? Mam ten sam problem w aucie żony. Będę wdzięczny :)

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje za namiary na ten filtr. Bede musial wziac sie za to po weekendzie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
10 godzin temu, krzysztof-kosior1 napisał:

Kolego, proszę wyjaśnij co mam tu wymienić? Cały zawór? Czy tylko filtr? Jak to się odbywa? Mam ten sam problem w aucie żony. Będę wdzięczny :)

najlepiej wymienic dwie rzeczy, ale zazwyczaj filtr sie tylko wymienia i wystarczy

Opublikowano
  • Autor

Ten filtr sie zapycha czy cos innego sie q nim psuje?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.