Treść opublikowana przez GracjanSiwak
-
Bezpiecznik S34 od sondy lambda
Gdzie znajde ten bezpiecznik w aucie. Nie moge go zlokalizowac Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Bezpiecznik przeplywomierza a4 1.6 Ana PILNE
Tylko ktory to bedzie bezpiecznik Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Bezpiecznik przeplywomierza a4 1.6 Ana PILNE
POTRZEBUJE POMOCY.... GDZIE JEST ZLOKALIZOWANY BEZPIECZNIK PRZEPLYWOMIERZA w audi a4 b5 1.6 ANA Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Prosze o pomoc w analizie kodu bledu
Dzieki za pomoc. Przeanalizuje wszystko i zobaczymy co wyjdzie Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Prosze o pomoc w analizie kodu bledu
Witam. Od poczatku wyskakuje mi nastepujace bledy: 17549 Shareware Version. To decode all DTCs P1141-35-10 16486 Shareware Version to Decode all P0102-35-10. Ten blad pojawia sie pomimo wymiany przeplywomierza na nowy. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z 1,6 ANA
Ten filtr sie zapycha czy cos innego sie q nim psuje? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z 1,6 ANA
Dziekuje za namiary na ten filtr. Bede musial wziac sie za to po weekendzie Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z 1,6 ANA
A jak zlokalizowac ten filtr Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 1 minute later Zastanawia mnie jeszcze blad 17549 shareware version. To drcode All DTCs P1141 - 35 - 10 Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z 1,6 ANA
U mnie jest jak goraco na dworze to traci moc a jeszcze jak wlacze klime to juz wogule masakra jakby silnik z malucha byl pod maska Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z 1,6 ANA
Elektrozawor filtra weglowego to wiem ze tam jest. Tylko nie wiem gdzie jest caly ten filtr weglowy Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z 1,6 ANA
Odkrecilem korek i faktycznie slychac delikatne syczenie. Po dodawaniu gazu lepiej sie zachowuje. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z 1,6 ANA
A trn filtr weglowy to gdzie sie znajduje? Ale jesli nawet to czy objawy noglyby nasilac sie gdy jest goraco na dworze? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z 1,6 ANA
Na zapalonym silniku? Czego moglbym sie spodziewac?
-
Problem z 1,6 ANA
Witam. Mam problem z silnikiem taki, iż w lato silnik traci moc. Często zdarza się, że po dodaniu gazu silnik reaguje w sposób jakby stracił powietrze lub paliwo. Wymieniona pompa paliwowa, przepływomierz, przepustnica, czujnik temperatury cieczy chłodzącej. Ciągle powtarzają się następujące błędy: 16825 EVAP Emission Control Sys: Incorrect Flow P0441 17549 Shareware Version. To Decode all DTCs P1141 - 35 - 10 16486 Shareware Version To Decode All P0102 - 35 - 10 17831 Shareware Version To Decode All DTCs P1423 - 35 - 10 16684 Shareware Version. To Decode All DTCs P0300 - 35 - 100 Please Register/Activate Intermitten 16804 Shareware Version. To Decode All DTCs P0420 - 35 - 00 Please Register/Activate Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu problemu
-
ZST - są tu ludzie ze Stargardu?
Witam. I ja jestem ze Stargardu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Posiadam AUDI A4 B5 Sedan 1,6 8V Rok produkcji 1999