Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Patent na wiszącą podsufitkę


Tomasz Krajewski

Rekomendowane odpowiedzi

W A4 B5 sedan mojej dziewczyny strasznie wisi cała podsufitka. Z tego co kojarzę sporo z posiadaczy B5 ma z tym problem. Co z tym robicie? Na hasło podsufitka B5 allegro nie jest zbyt gadatliwe, a jak już coś jest to brudne i brzydkie. Macie jakieś lepsze patenty? 

Zawartość dodana 14 minutes later

Doczytałem, znalazłem, jest tego na forum dużo. Nie umiem tematu usunąć. Jakby mod tu zawitał i wyrzucił to się nie obrażę i obiecuję poprawę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czyściłem podsufitkę i po jakimś czasie opadła i był ogromny balon, też szukałem na allegro ale tam są same brudne ;/ albo do kombi, więc się troszeczkę popytałem i poszedłem do tapicera najbliższego, miałem do wyboru naprawa podsufitki lub coś innego, nowego :D mianowicie wszystko na czarno, boczki + podsufitka itd. 1500 zł i zrobione. Za naprawę brał 250 zł :) podobno nie dużo jest roboty, można też zrobić to w domu jak ktoś ma gdzie. Ale osobiście się w to nie bawiłem bo jeszcze bardziej bym spierdzielił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam propozycję: może zamiast prosić o usunięcie tematu, podziel się tu na forum swoimi odkryciami - może następnej osobie przyspieszy to znalezienie rozwiązania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...