Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana szyby audi a4 b5 sedan 1.6 benzyna


mrowa95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.  Nie wiem czy odpowiedni dzial ale chyba tak. Wczoraj niestety zastałem moje audi z wybita szyba w drzwiach od strony pasażera z przodu.  Jako że mieszkam w Uk nie bardzo mam możliwość podjechać na jakiś szrot obejrzeć I dowiedzieć się czy szyba będzie dobra do mojego modelu wiec musze zamawiać z internetu.  I tu pojawia się pytanie czy wszystkie roczniki audi a4 b5 sedan maja takie same szyby ? Czy ta http://m.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-B5-Front-OS-Right-Door-Window-Glass-/172550778644?fits=Car+Make%3AAudi|Model%3AA4&hash=item282cd3ef14%3Ag%3ATUEAAOSw-RFYss9o&_trkparms=pageci%3A1639cc19-21ab-11e7-9f6b-74dbd1801b1e%7Cparentrq%3A707608a915b0abc05aaec974fffefdd5%7Ciid%3A1 szyba z audi a4 b5 z2000 roku będzie pasowała do mojej audi a4 b5 1995 1.6 benzyna sedan?  Dzięki z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tak Nie napisałeś jakie Audi masz EU czu UK Ale...

Według etki to szybu w audi A4 B5  przednie w drzwiach  mają te same numery nie zależnie od pojemności czy rocznika 

W EU       numer szuby przód   8D0 845 201  lewy przód  odcień zielony

8D0 845 202  Prawy przód  odcień zielony 

Może to Ci pomoże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Auto jest Eu. Szyba wygląda na pasująca wiec zamawiam.  Dzięki za pomoc I pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...