Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odłączylem komputer, brak doładowania


SzeFFo

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj chciałem wyczyścić syf na podszybiu bo stała mi woda, a że jest źle dojście odkrecilem tą skrzynkę z komputerem, wyciągnąłem przekaźniki i odpialem kostki, później jak złożyłem wszystko to samochód dziwnie chodzil, brak turbo, zaczął dymic. Wyczytałem gdzieś żeby odpiąć kleme na 15 minut, później odpalić i czekać aż się nagrzeje to w międzyczasie zaczęły mrugac kontrolki świec i immobilisera, później zgasilem, odpaliłem i już nie mrugały. Ktoś wie o co może chodzić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij się pod VAG-a i zobacz czy są jakieś błędy. Następnym razem przed odpięciem kompa ściągnij klemy z akku.

BTW dobrze oczyściłeś miejsce pod obudową kompa i solidnie poskręcałeś wszystko do kupy? Woda lubi tamtędy przeciekać do kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, musiek napisał:

Podepnij się pod VAG-a i zobacz czy są jakieś błędy. Następnym razem przed odpięciem kompa ściągnij klemy z akku.

BTW dobrze oczyściłeś miejsce pod obudową kompa i solidnie poskręcałeś wszystko do kupy? Woda lubi tamtędy przeciekać do kabiny.

No klem z aku nie ściągałem, racja. A propo wody, właśnie cieknie mi do środka, uszczelka na spodzie niby jakas jest pod obudową, ale w środku, tu gdzie się ściąga górną pokrywe nie ma. Może wodą tędy ciec? Niby kable mokre nie są, sprawdzałem jak odkręciłem.

Strasznie dymi na niebiesko, jak dodam lekko gazu to chodzi jak 'traktor' dosłownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień uszczelkę pod kompem, porozpinaj wszystkie wtyczki i przeczyść je jakimś środkiem np. Kontaktem.  Woda podcieka pod obudowę kompa i leci do środka. Sprawdź też uszczelkę linki od otwierania maski podobno tamtędy tez lubi się sączyć. Temat z wodą był poruszany na forum to dość częsta przypadłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalił mi się bezpiecznik 15, ten co jest po lewej stronie, jak masz przekaźniki obok komputera, wsadziłem drugi to dalej zaczęło palić, okazało się, że czujnik sprzęgła zrobił mi zwarcie. Wywaliłem czujnik sprzęgła i póki co jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...