Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z centralnym zamkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Mój problem z autem przedstawia się następująco. Jakoś pół roku temu rozdzieliłem kluczyk (scyzoryk) w moim audi a4 b5 FL, przy okazji wypadły baterie i takim oto sposobem rozkodowalem pilota od centralki. Problem jest dość skomplikowany do rozwiązania gdyż mam jeden oryginalny kluczyk oraz plastikowy grot. Dodatkowo nie mam wkładki w zamku od strony kierowcy wiec ponowne zaprogramowanie jest dla mnie niewykonalne. Próbowałem standardowego programowania tj. Plastik na pozycji zapłon a rozkodowanym kluczykiem zamykałem bagażnik, wciśnięcie zamknięcia na kluczyku itd. Niestety patent nie działa. Czy takie kodowanie działa tylko z zamkiem kierowcy? Jestem w posiadaniu urządzenia VAG mini czy można nim w jakikolwiek sposób zakodowac pilota? Kabel do komputera tez jest ale programu brak. Czy np VCDS Lite da rade?

 

Będę wdzięczny za podpowiedz od jakiegoś dobrego samarytanina!

Opublikowano

Potrzebujesz VAG COM lub VCDS, możesz go pobrać z tego tematu https://a4-klub.pl/topic/350881-vag-com-3112-pl-en-vcds-lite-12-informacje-instalacja-problemy/#comment-2546828 resztę robisz jak na filmie 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie! Jak tylko wrócę do domu to sprawdzę!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli chodzi o ten filmik to niedziela jak autor przedstawia. Poszperałem trochę w internecie i tak:
-Nie mogę wejść w moduł komfortu 46
-po wejściu w 35 central locks a dalej w bloki pomiarowe (08) i wpisaniu grupy 007 jest "not available"
-w adaptacji po wpisaniu kodu 21 vcds informuje mnie o tym iż muszę zarejestrować wersję która posiadam

Czy ma ktoś jakieś pomysły jak to ogarnąć?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Czy pomógłby ktoś zarejestrować vaga?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
2 godziny temu, Majkiteusz napisał:

Jeżeli chodzi o ten filmik to niedziela jak autor przedstawia. Poszperałem trochę w internecie i tak:
-Nie mogę wejść w moduł komfortu 46
-po wejściu w 35 central locks a dalej w bloki pomiarowe (08) i wpisaniu grupy 007 jest "not available"
-w adaptacji po wpisaniu kodu 21 vcds informuje mnie o tym iż muszę zarejestrować wersję która posiadam

Czy ma ktoś jakieś pomysły jak to ogarnąć?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie działa bo masz pewnie VCDS Lite, ściągnij tą paczkę z tematu co ci podałem, tam jest Vag com 311 PL, w paczce jest instrukcja jak aktywować go do pełnej wersji.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.