Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z centralnym zamkiem


Majkiteusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mój problem z autem przedstawia się następująco. Jakoś pół roku temu rozdzieliłem kluczyk (scyzoryk) w moim audi a4 b5 FL, przy okazji wypadły baterie i takim oto sposobem rozkodowalem pilota od centralki. Problem jest dość skomplikowany do rozwiązania gdyż mam jeden oryginalny kluczyk oraz plastikowy grot. Dodatkowo nie mam wkładki w zamku od strony kierowcy wiec ponowne zaprogramowanie jest dla mnie niewykonalne. Próbowałem standardowego programowania tj. Plastik na pozycji zapłon a rozkodowanym kluczykiem zamykałem bagażnik, wciśnięcie zamknięcia na kluczyku itd. Niestety patent nie działa. Czy takie kodowanie działa tylko z zamkiem kierowcy? Jestem w posiadaniu urządzenia VAG mini czy można nim w jakikolwiek sposób zakodowac pilota? Kabel do komputera tez jest ale programu brak. Czy np VCDS Lite da rade?

 

Będę wdzięczny za podpowiedz od jakiegoś dobrego samarytanina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz VAG COM lub VCDS, możesz go pobrać z tego tematu https://a4-klub.pl/topic/350881-vag-com-3112-pl-en-vcds-lite-12-informacje-instalacja-problemy/#comment-2546828 resztę robisz jak na filmie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ten filmik to niedziela jak autor przedstawia. Poszperałem trochę w internecie i tak:
-Nie mogę wejść w moduł komfortu 46
-po wejściu w 35 central locks a dalej w bloki pomiarowe (08) i wpisaniu grupy 007 jest "not available"
-w adaptacji po wpisaniu kodu 21 vcds informuje mnie o tym iż muszę zarejestrować wersję która posiadam

Czy ma ktoś jakieś pomysły jak to ogarnąć?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Majkiteusz napisał:

Jeżeli chodzi o ten filmik to niedziela jak autor przedstawia. Poszperałem trochę w internecie i tak:
-Nie mogę wejść w moduł komfortu 46
-po wejściu w 35 central locks a dalej w bloki pomiarowe (08) i wpisaniu grupy 007 jest "not available"
-w adaptacji po wpisaniu kodu 21 vcds informuje mnie o tym iż muszę zarejestrować wersję która posiadam

Czy ma ktoś jakieś pomysły jak to ogarnąć?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie działa bo masz pewnie VCDS Lite, ściągnij tą paczkę z tematu co ci podałem, tam jest Vag com 311 PL, w paczce jest instrukcja jak aktywować go do pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...