Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w diagnozie BKN sporadycznie traci moc po zgaszeniu


Patryk_Wro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 3.0 BKN

Borykam się z nastepującym problemem, może ktoś wymyśli gdzie i jak szukać. Zaczne od wykluczenia tego, co każdy za chwilę napisze:

-wszystkie filtry wymienione (stało się to przed wymiana i po również)

-auto ma teraz chipa, działo się to przed jak i po

A teraz do rzeczy. W ciągu 2 tygodni już 3/4 razy odmowił mi posłuszeństwa. Opowiadając historyjkę z życia wygląda to tak. Lecę sobie w trasie, zgasze silnik, żeby wyskoczyć na stację czy do sklepu. Wracam, odpalam i totalny brak mocy, zapewne zero doładowania przy tym. Nie sprawdzałem jeszcze vagcom-em, jedyne co miałem to apki na adroida i nie pokazują żadnych blędów (poza cyklicznym od EGR-a, ale też nie tędy droga bo działo się to również przed jego zaslepieniem). Tak po za tym to w ecu cisza, nie ma check-a itp, chyba że wersje androidowe nie pokazują tego. Na dniach chcę się zalogowac vagiem, mam nadzieje że z LM327 to działa. Gdy wpadnie w taka spiączkę, jedyne rozwiązanie problemu to zostawić  auto na 10 min w spokoju, iść na kawę a jak wrócę problem znika. 

Jakiekolwiek sugestie zwiazane z tym, że dzieje się to dopiero po zgaszeniu silnika a znika gdy auto postoi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM327 z EDC16 sobie radzi, over/under boosta byś miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...