Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wylaczajace sie radio


Goral 93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Niedawno zostalem szczesliwym posiadacze B piatki. kupilem je z ori radiem ,w ktorym nie dzialal potencjometr od glosnosci. wymienilem wiec na radio pionner. ku mojemu zdziwieniu po zdemontowaniu ori radia ukazalo mi sie ISO plus dodatkowa wtyczka, bodajze trzy kolorowa. podpialem ISO zaczelo grac ale tylko przod. dalem glosniej i pyk radio sie wylaczylo. Sytuacja powtarza sie caly czas, czasem jak wlacze na aux i nic nie gra to chodzi. gdy wlacze cd to tylko zacznie krecic plyta i sie wylacza , wczesniej jeszcze na aux potrafilo zagrac ale bardzo cicho, po dodaniu glosnosci radio przygasa, wylacza sie i wlacza od nowa. dodam ze sprawdzalem juz bezpiecznik. kostke(wszystkie polaczenia na kostce ok.) podpinalem plusa bezposrednio do aku. jest to samo. mase tez lapalem oddzielnie do blachy pod klapka od bezpiecznikow tez to samo. po odpieciu kostki glosnikow rowniez to samo. nie mam juz na to sily. tymbardziej ze czasem cos mu odwali i kilka minut pogra idealnie bez przygasania. ta kolorowa kostka lezy i nie jest podpieta do niczego. Radio sprawne, sprawdzane w innym aucie
Moze macie jakies pomysly co to moze byc?
Z gory dzieki panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od adaptera, który umożliwi Ci podłączenie wszystkich kostek tak, żeby grał też tył. Może w tym leży problem.  Ja kupiłem dokładnie ten:

http://allegro.pl/audi-a4-a6-a3-07-aktywny-adapter-radia-wroclaw-i6761063547.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...