Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po użyciu vaga zacina się obrotomierz i prędkościomierz


mszark

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak. Bawiłem się vagiem (problem z podniesionymy obrotami na jałowym-nie zawsze) ale już wiem, że problem na 99% jest z wytartym potencjometrem przepustnicy, ale nie o tym. Sprawdzałem obroty na bloku silnika i w instruments. Jak to z laptopem i touchpadem przy instruments niechcący kliknaąłem nastawy podstawowe. Po odpaleniu silnika wskazówki obrotomierza i prędkościomierza leżą. Jedna druga, trzecia próba nic. Zostawiłem to, za jakiś czas wróciłem do auta i wszystko gra, za jakiś czas znów problem i wygląda to tak, że jak włączę zapłon to wskazówka prędkościomierza drga, a po odpaleniu obrotomierz leży, a prędkościomierz leży albo drga. Innym razem problemu nie ma i wskazują jak należy. Wystarczy parę minut odczekać i po odpaleniu jest ok. Stało się po zabawie vagiem i vcdsem lite, przed tym problemu nie było. Co mogłem namieszać i jak można to naprawić? Wskazówka od temperatury płynu i poziomu paliwa za każdym razem wskazuje ok. W vagu gdy wskazówki się zatną w instruments pokazuje prawidłowo obroty i prędkość.

Edytowane przez mszark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...