Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mmi 3g+ sim jak włączyć mapy google?


jaca31

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie jak uruchomić mapy gogle, kupiłem kartę sim z playa z netem wczytała się zasięg jest 3g pojawiła się ikonka gogle ale nie wiem jak uruchomić mapy online, słyszałem że coś w zielonym menu trzeba zmienić?

proszę o pomoc

a4b8lift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi chwilę zajęło... Primo to że nie ma tam map google, tylko jest google earth. Więc tak naprawdę jedyna korzyść to ta że pod oryginalnymi mapami audi masz narzucony widok z satelity... mało to przydatne - ot - fajnie wygląda i tyle. Musisz mieć działający Internet żeby to działało (kartę SIM z aktywnym planem danych)

m2.jpg

odpalasz navi i wchodzisz w ustawienia (settings)

m3.jpg

Zmieniasz map dysplay ze "standard" na "google earth" i to wszystko...

 

 

Edytowane przez was002
popierniczyłem bbcode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko co to znaczy  (kartę SIM z aktywnym planem danych)?

kupiłem kartę sim z internetem z play i mapa jest offline cały czas a jak łącze telefon z autem przez autotelefon to pisze że karta zajęta przez inne urządzenie i wyłącza się przesył danych z telefonu. nic z tego nie kumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...może wymaga PINu ? Zmień język na angielski i będzie wiadomo co to za "błąd" był karty... tłumaczenia obsługi błędów nie zawsze mają sens...

A możesz zadzwonić z tej karty? W ustawieniach telefonu możesz wybierać która karta ma być aktywna do wykonywania połączeń wychodzących. Ustaw playa i sprawdź czy w ogóle działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...