Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bj84 audi r8 v8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bj84 lepiej mi powiedz jak Ty na tą Groblę Kozanowską wjeżdżasz :grin: 

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, szymeniu napisał:

 

poniżej masz zdjęcie jak wygląda tarcza po przebiegu 10 tys. resztę pominę milczeniem bo mi się nie chce wdawać w polemikę 

19073798_1445016778913971_718271471_n.jpg

To na bank dlatego, ze masz taki docisk ;) żebyś juz przestał się kompromitować niżej masz zdjecia nowych tarcz nigdy nie założonych :) i prosze Cie zluzuj gacie !!! 

 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, pksmlody napisał:

Bj84 lepiej mi powiedz jak Ty na tą Groblę Kozanowską wjeżdżasz :grin: 

Bardzo powoli :D

Opublikowano

Ta myślałem :grin:

Opublikowano

tiw

4 minuty temu, Bj84 napisał:

Bardzo powoli :D

 

5 minut temu, Bj84 napisał:

To na bank dlatego, ze masz taki docisk ;) żebyś juz przestał się kompromitować niżej masz zdjecia nowych tarcz nigdy nie założonych :) i prosze Cie zluzuj gacie !!! 

 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

U innych producentów to wygląda inaczej niż w Audi z racji innej powierzchni, więc polecałbym samemu się niepotrzebnie nie wynurzać tylko trzymać faktów. Masz popękaną prawą tarczę, które nie są normalne i na żadnej tarczy nawet w R8 upalanych na torze takich nie widziałem. 

 

Co do mojego docisku to polecam może też zainwestujesz w taki łatwiej będzie Ci trafić w zakręt bo ostatnio tak średnio Ci szło, tak BTW ładne masz progi, resztę też skopiujesz ?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, szymeniu napisał:

tiw

 

U innych producentów to wygląda inaczej niż w Audi z racji innej powierzchni, więc polecałbym samemu się niepotrzebnie nie wynurzać tylko trzymać faktów. Masz popękaną prawą tarczę, które nie są normalne i na żadnej tarczy nawet w R8 upalanych na torze takich nie widziałem. 

 

Co do mojego docisku to polecam może też zainwestujesz w taki łatwiej będzie Ci trafić w zakręt bo ostatnio tak średnio Ci szło, tak BTW ładne masz progi, resztę też skopiujesz ?

To moze załóż okulary :) najlepsze jest to ze wiesz, ze nie masz racji, a się spinasz. Gdzie Ty widziałeś moja jazdę po torze ??? Wpisz sobie w Google Michał Słomian kierowca :) bedziesz wiedział kto wg Ciebie nie mogl trafic w zakręt. Dzieki progi też mi się podobają.

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, pksmlody napisał:

Ta myślałem :grin:

??????

Opublikowano
  • Autor

Juz jest :) zaraz testy :)

image.jpeg

image.jpeg

Opublikowano

NVM

Edytowane przez pksmlody

Opublikowano

W Audi tez sa mikropękniecia na tarczach, czasami bardziej widoczne, czasami mniej.. 

Ladna sztuka, czekam na jakies video jak to brzmi! :)

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, st4yKool napisał:

W Audi tez sa mikropękniecia na tarczach, czasami bardziej widoczne, czasami mniej.. 

Ladna sztuka, czekam na jakies video jak to brzmi! :)

 

6 minut temu, st4yKool napisał:

W Audi tez sa mikropękniecia na tarczach, czasami bardziej widoczne, czasami mniej.. 

Ladna sztuka, czekam na jakies video jak to brzmi! :)

Oczywiscie, ze są rs6, rs5 r8 - normlaka !!!

filmik kilka postów wyzej ;) 

Opublikowano
7 minut temu, Bj84 napisał:

 

Oczywiscie, ze są rs6, rs5 r8 - normlaka !!!

filmik kilka postów wyzej ;) 

O Panie masakra jak ten iPE wydech brzmi... :D za***iście ze manual!!!

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, st4yKool napisał:

O Panie masakra jak ten iPE wydech brzmi... :D za***iście ze manual!!!

Dzieki 

 

manual ze zgłosi na awaryjność R-tronic 

 

*Proszę uzupełnić profil.

Opublikowano
  • Autor

Czas na wiecej mocy :)

700+ ( TTS supercharged with watermethanol )

image.jpeg

image.jpeg

Opublikowano

O skurwensen! To już fotki z twojego motoru czy poglądowe ??

Opublikowano
  • Autor

Poglądowe :)

Opublikowano
  • Autor

Serwis ASO

image.jpeg

Opublikowano

Jaram się jak ksiądz nowym ministrantem :banan:

Opublikowano

Ale po co do serwisu ? Jeszcze zepsują :D

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, Ogi napisał:

Ale po co do serwisu ? Jeszcze zepsują :D

R8 jest serwisowane w ASO od początku, wiec podtrzymuje "tradycje" :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.