Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 2.0 TDI BPW] czarny avant LZ9Y, S Line Interior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, po sprzedaży A4 B5 ( które mam nadzieję poszła w dobre ręce) trafiła się A4 B7 Avant 2.0 TDI 2005 rok (grudzień).

Lakier to LZ9Y- Phantomschwarz- perleffekt

Auto posiada niestety tylko wewnętrzny pakiet S line :(

O wyposażeniu może nie będę pisał bo jakie jest każdy zobaczy na załączonych foto ( brakuje mi podgrzewanych foteli i elektrycznych szyb z tyłu)

Przejdę może do tego co w aucie zostało zrobione:

Po zakupie oczywiście olej Valvoline Synpower Xtreme 5w40, komplet filtrów, rozrząd z pompą wody.

- DPF usunięty fizycznie i programowo. Nie był jeszcze mocno zawalony ale do oleju dostawało się paliwo.

- nowe tarcze i klocki Zimmermann

- felgi 18' repliki RS6 C6 + opony Dunlop SP Sportmaxx RT 225/40r18

- soft w CustomGarage niestety 163 KM i 336 NM- okazało się, że wałek wytarty i na więcej nie da rady.

W związku z tym:

- wymiana wałka na ori używkę od 1.9 AVF

- nowe popychacze INA wzmacniane

- panewki Glyco

- pasek rozrządu Contitech i oczywiście olej z kompletem filtrów.

Auto zaczęło inaczej pracować lecz ponownej wizyty w CustomGarage jeszcze nie było. . .

- założony wydech od 1.8T + końcówki Ulter N1- 90 RS.

- głośniki BOSE

- oświetlenie tablicy LED

- dystanse na tylną oś 20 mm

Fotki po zakupie:

 

audi1.jpg

Audi2.jpg

audi4.jpg

audi3.jpg

Wykres: 

15658844_1857252951178704_1432550026_o.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez lukasz2014

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Aktualnie tak auto się prezentuje:

 

IMAG0023.jpg

IMAG0024.jpg

IMAG0026.jpg

IMAG0028.jpg

IMAG0030.jpg

Opublikowano

Witam, ładna a4:naughty:. Mam pytanie, po założeniu wydechu od 1.8T + końcówki Ulter N1- 90 RS jest jakąś różnica ?( dźwięk, moc itp) - po za wyglądem. 

Opublikowano

Fajne auto ;)

Zewnętrzny s-line aż się prosi ;)

Widzę z moich okolic, więc może będzie okazja kiedyś ocenić na żywo :)

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, tomekxp2 napisał:

Witam, ładna a4:naughty:. Mam pytanie, po założeniu wydechu od 1.8T + końcówki Ulter N1- 90 RS jest jakąś różnica ?( dźwięk, moc itp) - po za wyglądem. 

Nic poza wyglądem:p 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Kubal2216 napisał:

Fajne auto ;)

Zewnętrzny s-line aż się prosi ;)

Widzę z moich okolic, więc może będzie okazja kiedyś ocenić na żywo :)

Zew. S line raczej nie będzie. Spora inwestycja. Myślę o samej lotce a na przód dokładkę z cupry:)

Opublikowano
3 godziny temu, lukasz2014 napisał:

Zew. S line raczej nie będzie. Spora inwestycja. Myślę o samej lotce a na przód dokładkę z cupry:)

Przedni zderzak z malowaniem około 2500 zł, boczne listwy s-line około 600 zł, tylna dokładka zderzaka z malowaniem około 400 zł (można dorwać używkę w kolorze za około 200zł)

Razem około 3500 zł, minus oczywiście zderzak, który obecnie masz a za niego dostaniesz około 1000 - 1200 zł.

Inwestycja spora, ale uwierz mi, że auto dopiero nabierze charakteru ;)

Opublikowano
  • Autor

Wolałbym wrzucić te pieniądze w moc:p chciałbym jeszcze wywalić te pomarańczowe kierunki. Wiem że ktoś robił to bez rozklejania lamp ale boję się za to zabrać :D

Opublikowano

Bardzo ładne auto! Mam ten sam kod lakieru - LZ9Y - wyczyszczony robi robotę!

S-line zewnętrzny dodaje charakteru, ale Twoje auto wg mnie wygląda na tyle dobrze, że jeżeli masz możliwość, to opuść trochę w dół i pakuj siano w moc, tak jak pisałeś wyżej!

Powodzenia w modach i bezawaryjności :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, pksmlody napisał:

Bardzo ładne auto! Mam ten sam kod lakieru - LZ9Y - wyczyszczony robi robotę!

S-line zewnętrzny dodaje charakteru, ale Twoje auto wg mnie wygląda na tyle dobrze, że jeżeli masz możliwość, to opuść trochę w dół i pakuj siano w moc, tak jak pisałeś wyżej!

Powodzenia w modach i bezawaryjności :thumbup1:

Talerzyki z b5 powinny załatwić sprawę. Tym bardziej że w garażu leżą stare amorki:d

Opublikowano

Działaj działaj, pokazuj efekty :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.