Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak manetki fis, a licznik jakby FIS.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Na wstępie napiszę, że jest to moje pierwsze audi i jestem kompletnie zielony, dlatego prosiłbym o wyrozumiałość.

Mam do Was pytanie. Posiadam licznik z dużym dość wyświetlaczem na środku lecz nie posiadam manetki z obsługą fis. Nie mam przełącznika po prawej. Audi to A4 B5 1999r. poliftowej, sedan. 

Co sądzicie patrząc na załączone foto? Czy wystarczy wymienić manetkę czy jest coś więcej do roboty? Zależy mi na wyświetlaniu średniego spalania bądź ile mogę przejechać na danej ilości paliwa. Nawet nie chodzi o manetkę by go obsługiwać, bo jeśli jest możliwość podpięcia go pod komputer i ustawienia aby na stałe to pokazywało moze być i takie rozwiązanie. Także proszę o podpowiedź jaki ja mam licznik, czy z fis czy bez i czy wystarczy sama zmiana manetki czy więcej dłubaniny będzie? 

Przepraszam za pomijanie niektórych polskich znaków ale pisze ze smartfona.

IMG_20170529_203419.jpg

IMG_20170529_203400.jpg

Opublikowano

Tak to full fis i manetką powinna być, pewnie poprzednik nie dołożył
Bez manetki można zmieniać info na fis zwierając pin 14 lub 18 czerwonej kostki licznika do masy

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Fazii napisał:

Tak to full fis i manetką powinna być, pewnie poprzednik nie dołożył
Bez manetki można zmieniać info na fis zwierając pin 14 lub 18 czerwonej kostki licznika do masy

Czyli rozumiem, że jakimś cudem manetki nie posiadam z przełącznikiem bądź licznik zmieniony a manetki są od uboższej wersji. Nie wnikam dlaczego tak mam ale faktem jest to, ze mam tempomat itp ale manetki do obsługi FISa już nie. 

Czy wystarczy zakupić manetkę z obsługą fis i wpiąć w kostki? Żadnych przeróbek z kostkami itp nie muszę robić? :)

Edytowane przez Shiksu93
Poprawki składniowe

Opublikowano

Trzeba dodatkowe przewody ciągnąć z manetki do licznika. Filozofii nie ma

Opublikowano
  • Autor

Mógłbyś bardziej rozwinąć jakie przewody ciągnąć itp? Załączam potwierdzenie, że jednak nie mam manetki fis.

IMG_20170529_205007.jpg

Edytowane przez Shiksu93

Opublikowano
  • Autor

Przepraszam, że post pod postem ale czy można zmienić sama prawa stronę manetki albo założyć od kombi? Nigdzie na alledrogo nie mogę znaleźć tych przełączników do sedana aby jednocześnie posiadały tempomat i obsługę FIS. Są ale od kombi w większości albo do sedana ale bez tempomatu.

Opublikowano

Można zmienić jedynie prawą manetkę 

Od avanta też podejdzie 

Co do kabelkologi to poszukaj sobie poradnika od soulmaster3m o zmianie pół fisa na full fis 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Fazii napisał:

Można zmienić jedynie prawą manetkę 

Od avanta też podejdzie 

Co do kabelkologi to poszukaj sobie poradnika od soulmaster3m o zmianie pół fisa na full fis 

No właśnie chciałbym kupić z alledrogo manetkę do sedana z obsługą fis, a są bez tempomatu i podmienić ta prawa stronę aby mieć ten cho....rny przełącznik. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.