Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] A4 ..... serbrna perła 17" xenon :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu i ja postanowiłem zamieścic swoją Audicę.

Kupiłem ją w Grudniu 2007 od pierwszego właściciela w Rzymie.

Autko pielęgnowane i servisowane do końca (ksiązka servisowa), ze stanem 115 tyś

silnik: 1,8 ADR Benzyna + Gaz - sekwencja (od Maja 08)

rok produjcji: 08/1997

nadwizie: AVANT

przebieg: 115tyś w momencie sprowdzenia, obecnie 136tys (stan na styczeń 09)

Wyposażenie:

-ABS

-Klimatronic

-Wspomaganie

-4 x Elekrtyczne szyby

-Elektryczne lusterka (sterowanie i składanie)

-4 x AIRBAG

-Drewno

-Ori Alufelgi 17" lato; opony Michelin 225/50 r17

-Ori Alufelgi 16" zima; opony Yokohama 215/55 r16

-Skórzana kierownica

-Centralny z pilotem

-Autoalarm

-Domykanie szyb po zamknięciu auta

-i wiele innych pierdółek i szczegółów

co zrobiłem:

-zawieszenie + 4 amortyzatory

-rozrząd

-świece, kable

-założyłem gaz

-kupiłem 2 komplety alufelg

-wymieniłem płyny, filrty, oleje, wycieraczki, itp :)

-zmieniłem lampy na angel eyes

-zamonowałem XENONY - hidy

-kupiłem dopasowane dywaniki

-wymiana oryginalnego nagłośnienia na nagłośnienie Power Bass

w przyszłości:

-ewentualnie zmienię tylne lampy: na red smoke?

-i przyciemnie szyby

-może zmienie gril? tylko na jaki?

A teraz foto:

1 tak wyglądała po sprowadzeniu (bodaj luty 2008) jeszcze na 15" felach

dbcc19be87069352.jpg

2 tak wyglądała latem 2008

43e696e14269b0c4.jpg

ac3c942d519da11b.jpg

3 to juz zima 2008/2009

c14c9a3fb9c6ba3d.jpg

aba5a6e380d66ba6.jpg

6043e37cc9af3aa8.jpg

4 znowu wiosna :) teraz 2009

972f37e825522c92.jpg

ffb1c1c393ea6feb.jpg

Opublikowano

No nie powiem ładnie się prezentuje na tych felgach :) lampki przod po lifcie potem moze zderzak ze spryskami i będzie ładnie :tongue4: no i czekamy na te zdjęcia wnętrza :P

Opublikowano

Ładna sztuka..... ciemna szybka, troszkę w dół na zawiasie i będzie miodzio :)

Opublikowano
  • Autor

dodalem nowe foto po montażu xenów :) niebawem bedzie akutalne w dzień. zastanawiałem sie tez nad zalozeniem jakis halogenów. polecice cos?

Opublikowano

Dzie tu perła ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na zdjeciach :decayed:

Opublikowano

na zdjeciach :decayed:

Aaaa.... bo ja tam widzialem pospolite srebro :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

calkowicie metaliczne, a nie tylko pospolite :)

Opublikowano

Zewnątrz samochód prezentuje się dobrze, pokaż wnętrze auta.

Pozdrawiam.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zrobi się toszkę cieplej to wypucuje go dokladnie i pyknę kilka fotek, również wnętrza[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 16:16_________________________________________________dodalem jedno zdjęcie środka i jedno z zewną z nowymi lampami i zimową 16" felą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.