Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 cabrio otwieranie dachu z pilota, kazdy problem da sie rozwiązać z Dominenatorem;)


A4cabrio18tbfb

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry.

Jakis czas temu postanowilem uzbroic moją Niunie a4 cabrio w moduł otwierania/zamykania dachu z pilota. Gdy otrzymałem od kolego z forum (Dominenatora) modul bylem nakrecony na maxa. Niestety okazalo sie ze moj modul drzwi caly czas ma jakoes mini napiecie a co 30sekund wysyla jakies sygnal przez co modul remote co 30s chcial otwierac dach... Najprawdopodobniej cos u mnie w aucie musialo buc gdzies kiedys spaprane. Jednak sprzedawca okazał sie bardzo ambitny i postanowil rozwiazac jakos ten problem. Ja z natury jestem czlowiekiem, ktory tez lubi kombinowac i rozwiazywac problemy wiec na odleglosc droga mailowa zaczelismy modyfikacje modulu. Dominenator przesylal mi wytyczne a ja wykonywalem polecenia. Pomiary napiec, dokladanie kondensatorow, rezystorow, testy, testy, testy... pomiary czasow itd itp. Ostatecznie tak zostaly elementy dobrane, ze wszystko zaczelo działać:D moduł z całym pająkiem kondensatorow i rezystorem odeslalem i po kilku dniach otrzymalem juz ladna puszeczke zndyfikowana indywidualnie pod moje auto. A w paczce poza moim modulem remote za odwage i wytrwalosc zostałem obdarowany modułem one touch. Business to noe tylko kasa jak widac, ale najwazniejsze jest zadowolenie klienta, dobry kontakt i przedewszystkim wytrwalosc. Bo dla niektorych nie ma problemow, tylko sa zagadki ktore sie z przyjemnoscia rozwiazuje. 

Z pozdrowieniami dla Dominika (DOMINENATOR)

IMG_5848.JPG

IMG_5891.JPG

IMG_6066.PNG

IMG_6067.PNG

IMG_6068.PNG

IMG_6069.PNG

IMG_6070.PNG

IMG_6071.PNG

IMG_6072.PNG

Edytowane przez A4cabrio18tbfb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...