Treść opublikowana przez A4cabrio18tbfb
-
AEB zatarty czy do odratowania ?
hej, a jakie tłoki aeb były kute?
-
Jaka Głowica Podejdzie Do Avj?
Hej. A bez przekladania walkow i tej reszty tez bedzie git? Mam bfb i troche je modze i ostre walki by sie przydaly;)
-
Potrzebny dobry mechanik od Audi a4 b6 1.8T bfb kujawsko-pomorskie
Witam wszystkich. poszukuje dobrego mechanika od 1.8T. Najlepiej okolice Inowrocławia.
-
Audi a4 1.8t biały dym z wydechu, znikający płyn chłodniczy i wypadanie zapłonu.
kuj-pom. gdzie jakiegos znawce znajde???
-
Audi a4 1.8t biały dym z wydechu, znikający płyn chłodniczy i wypadanie zapłonu.
juz na poczatku roku wydalem prawie 6 tysi na auto:/ kolejne 2 tysie... hym
-
Audi a4 1.8t biały dym z wydechu, znikający płyn chłodniczy i wypadanie zapłonu.
O jakich kosztach mowa?
-
Audi a4 1.8t biały dym z wydechu, znikający płyn chłodniczy i wypadanie zapłonu.
Slychac bulgot tylko jak troche wraca ale nie od temperatury.
-
Audi a4 1.8t biały dym z wydechu, znikający płyn chłodniczy i wypadanie zapłonu.
jest jeszcze taki objaw ze jak odkrece korek od plynu to troche rwada plyn do zbiorniczka
-
Audi a4 1.8t biały dym z wydechu, znikający płyn chłodniczy i wypadanie zapłonu.
ubywalo mi oleju a auto wykrecone na okolo 240km. jezdze dosc ostro i wszyscy ten olej polecali
-
Audi a4 1.8t biały dym z wydechu, znikający płyn chłodniczy i wypadanie zapłonu.
Zaplon wypada i na gazie i na benzynie
-
Audi a4 1.8t biały dym z wydechu, znikający płyn chłodniczy i wypadanie zapłonu.
Przed wymiana uszczelki pod pokrywa troche mi tamtedy uciekalo i spod korka wlewu oleju, olej z 5w40 wymienilem na valvoline racing 10w40 i stan oleju jest caly czas taki sam. Jak zrobic test szczelnosci?
-
Audi a4 1.8t biały dym z wydechu, znikający płyn chłodniczy i wypadanie zapłonu.
wyskakuje tylko ze gubi iskre, cewki i swiece nowe. rozrzad nowy olej nowy filtry nowe, chlodnica plynu nowa.
-
Audi a4 1.8t biały dym z wydechu, znikający płyn chłodniczy i wypadanie zapłonu.
kurcze ja nie mam obudowy filtra powietrza i jedyny czujnik przed turbo to przeplywka z tego co pamietam, wtryski mam juz wieksze bo turbo od bexa jest, wtryski od gazu tez duze. tak sie dzieje i na gazie i na benzynie, ale jak patrze na korki w necie to wygladaja tak jak moj... no i to wygadanie glownie na pierwszym cylindrze, czasami drugi tez zawadzi.
-
Audi a4 1.8t biały dym z wydechu, znikający płyn chłodniczy i wypadanie zapłonu.
Nie pamietam zeby kidykolwiek tam byla jakas gumka? jutro wieczorem bede przy aucie to sprawdze, o ktory modul Ci chodzi? Ja mam interpipe przeplywka a potem rura do filtra, chodzi Ci o przeplywomierz? Na wilnych obrotach wypada zaplon jak zaczne wciskac to zaczynaja wszystkie cylindry pracowac. No i ten dym bialy z wydechu... sporo go jest....
-
Audi a4 1.8t biały dym z wydechu, znikający płyn chłodniczy i wypadanie zapłonu.
Witam wszystkich. mam problem z moim audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb. Miałem do zrobienia rozrząd wiec juz od razu kilka innych rzeczy ogarnalem. mianowicie chlodnica wody bo przeciekala, zapomialem o termostacie, wymieniona tez uszczelka pod pokrywa. cos wywalalo zaplon na 1szym i 2gim lylindrze, wiec swiece i cewki nowe, teraz sie okazuje, ze plyn chlodniczy znika jeszcze szybciej, ale plamy pod autem nie ma, za to jest bialy dym z wydechu. olej nie znika i wyglada ok, w plynie do chlodzenia nie widac oleju, ale wypada zaplon teraz jeszcze bardziej. czy to mozliwe ze uszczelka pod glowica przepuszcza plyn do tych dwóch cylindrow i stad to wypadanie zaplonu, znikanie plynu i bialy dym?
-
Turbo K03 przeróbka na hybrydę czy zmiana na K03S?
hej. A co z hybrydami na których robią ludzie 300KM?
-
podgrzewana multifunkcyjna kierownica + tasma airbag + okablowanie + moduł
ale z koncowka T bedzie dzialalo w innych niz rs? bo czytalem ze ktos ma taki modul i grzeje kierownica...
-
Audi a4 cabrio otwieranie dachu z pilota, kazdy problem da sie rozwiązać z Dominenatorem;)
Dzien dobry. Jakis czas temu postanowilem uzbroic moją Niunie a4 cabrio w moduł otwierania/zamykania dachu z pilota. Gdy otrzymałem od kolego z forum (Dominenatora) modul bylem nakrecony na maxa. Niestety okazalo sie ze moj modul drzwi caly czas ma jakoes mini napiecie a co 30sekund wysyla jakies sygnal przez co modul remote co 30s chcial otwierac dach... Najprawdopodobniej cos u mnie w aucie musialo buc gdzies kiedys spaprane. Jednak sprzedawca okazał sie bardzo ambitny i postanowil rozwiazac jakos ten problem. Ja z natury jestem czlowiekiem, ktory tez lubi kombinowac i rozwiazywac problemy wiec na odleglosc droga mailowa zaczelismy modyfikacje modulu. Dominenator przesylal mi wytyczne a ja wykonywalem polecenia. Pomiary napiec, dokladanie kondensatorow, rezystorow, testy, testy, testy... pomiary czasow itd itp. Ostatecznie tak zostaly elementy dobrane, ze wszystko zaczelo działać:D moduł z całym pająkiem kondensatorow i rezystorem odeslalem i po kilku dniach otrzymalem juz ladna puszeczke zndyfikowana indywidualnie pod moje auto. A w paczce poza moim modulem remote za odwage i wytrwalosc zostałem obdarowany modułem one touch. Business to noe tylko kasa jak widac, ale najwazniejsze jest zadowolenie klienta, dobry kontakt i przedewszystkim wytrwalosc. Bo dla niektorych nie ma problemow, tylko sa zagadki ktore sie z przyjemnoscia rozwiazuje. Z pozdrowieniami dla Dominika (DOMINENATOR)
-
[B6 ASN Cabrio] Zawieszenie - obniżenie - same sprężyny czy amortyzatory?
hej i jak siedzi autko? ja mam 1.8t i szukam jakiegos dobrego zawieszenia obnizonego. pozdrawiam
-
Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb wzmocniona sprzęgło
witam. posiadam audi a4 b6 cabrio 1.8t troche podrasowane. seryjne sprzęgło juz sie ślizga. Myślałem nad nowym wzmacniany. Moze clutch master, sachs performance lub wzmocnienie u radzikowskiego. auto ma okolo 200KM ale planuje 280KM. nie bedzie to jakaś wyścigówka, ale seryjne sprzęgło jest za słabe więc bym chciał coś co na pewno bedzie się sprawdzało.