Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podgrzewana multifunkcyjna kierownica + tasma airbag + okablowanie + moduł


niestandardowy

Rekomendowane odpowiedzi

hej Panowie i Panie. potrzebuje numery jak w tytule. wszystko pod grzana kierownice z multifunkcją do A4 B7 jak ktos bedzie w temacie prosze o pomoc...
PPPozdrawiam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery ramiona. Tasma z koncowka B? kierownice mam 4F0 124. teraz do b7 jaki modul kierownicy?


Wiązka ma dokładnie numer 4F0 971 589 B. Jak znajdę więcej czasu to poszukam jaki ma być moduł.
Zajrzyj też tutaj na wszelki wypadek:



http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18670-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-s3-r8-tt-a4-b7/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja wiazka w kierownicy ma trzy przewody na 6 miejsc w kostce. wiazka 4F0 971 589 A ma 6 przewodow i nie wiem czy to jest dobrze. czy powinienem miec inna wiazke ??

modul z tego co sie orientuje musi byc 8E0953549R lub z koncowka T

Tasma AIRBAG 4E0-953-541A może też być z końcówką B

I TERAZ CZY TO JEST KOMPLET? nie mam etki by to sprawdzic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja wiazka w kierownicy ma trzy przewody na 6 miejsc w kostce. wiazka 4F0 971 589 A ma 6 przewodow i nie wiem czy to jest dobrze. czy powinienem miec inna wiazke ??

modul z tego co sie orientuje musi byc 8E0953549R lub z koncowka T

Tasma AIRBAG 4E0-953-541A może też być z końcówką B

I TERAZ CZY TO JEST KOMPLET? nie mam etki by to sprawdzic....

Wielkiego wyboru dla grzanej kiery nie ma.

Moduł 8E0 953 549 R ,

8E0 953 549 T jest dla grzanej w RS

Taśma 4E0 953 541 B

kierownica grzana występuje tylko jako czteroramienna.

W zimie bardzo przydatna rzecz, bo grzeje zaraz po odpaleniu silnika i w rączki ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeję wątek- chcę założyć tempomat i kierownicę multifunkcyjną 3-ramienną bo nie mam żadnego z nich

mam oryginalnie 8E0 953 549 S

zakupiłem pająka z tempomatem i moduł z końcówką Q oraz 3-ramienną kierownicę multi

jaką powinienem mieć taśmę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie odgzrewam wątek ponieważ mam problem z podgrzewaną kierownicą. Zakupiłem sobie jako prezent pod choinkę kierownicę multi podgrzewana audi A6 C6 i oczywiście odpowiednią taśmę poduszki do tego zestawu. Tylko przy kodowaniu nie miałem opcji podgrzewanej kierownicy i mulit działa fajnie a grzanie NIE. Moduł kierownicy mam z literką Q. Czy ten moduł obsługuje podgrzewaną kierownice? Zestaw trochę kosztował i fajnie jakby wszystko działało...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie bedzie dzialac z koncowka Q, musisz miec modul z koncowka R...

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

dodam jeszcze ze nawet jezeli bedziesz mial modul z koncowka R i nie masz grzanych siedzen, to musisz jeszce wymienic klimatronik na grzane dupki, bo grzana kierownice zalaczasz poprzez wlaczenie ogrzewania fotela kierowcy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyczytałem gdzieś na necie że obsługuje. W serwisie mówią że moduł Q już nie produkują tylko zamiennikiem jest R a to jest to samo i wypozażenie się nie zmnienia...A jednak jest inaczej. Dzięki za szybką odpowiedz. Posiada ktoś taki moduł z literką R?

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

dodam jeszcze ze nawet jezeli bedziesz mial modul z koncowka R i nie masz grzanych siedzen, to musisz jeszce wymienic klimatronik na grzane dupki, bo grzana kierownice zalaczasz poprzez wlaczenie ogrzewania fotela kierowcy....

Teraz jestem zaskoczony. A jak mam włącznik grzania na kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę jeszcze zakupić klimatronic z grzanymi fotelami. Jakieś kabelki musze jeszcze ciągnąć gdzieś czy tylko wystarczy jak wymienie panel? a jak wsadze moduł od A6 C6 będzie działało??? bo wygląda identycznie...

P.s.

Psiadam B6...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kierownica 4fo, moduł 8E0953549Q a nr taśmy nie mam bo już naklejka była zdrapana...ale taśma miała 2 piny w odpowiednim miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie numery sterownikow kolumny co obsluguja grzanie kiery :wink:

Cruise Control Retrofitting (8E) - Ross-Tech Wiki

Dopisałbym jeszcze literke T bo ja taki Modul kiedys mialem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...