Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podgrzewana multifunkcyjna kierownica + tasma airbag + okablowanie + moduł


niestandardowy

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie mam moze nie w tym temacie powinno byc ale z tej dziedziny. Znajde w opolskim kogos kto kto zajmuje sie przelozeniem i instalacja kierownicy np chcialbym zmienic w swojej b6 kierownice na ta z b8...

Ja bym się podpiął pod post, z Mazowieckiego kogoś znajdę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na spocie w Wawie w Arkadi kolega zmieniał

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam A4 B7 2007r, kolorowy FIS oraz tempomat, radio Concert 3 oraz bluetooth no i kierownicę 4-ramienną zwykłą. Kupiłem teraz kierownicę 4-ramienną MF z A4 B8. Proszę o podpowiedzi co powinienem jeszcze kupić żeby to grało jak należy? Istnieje opcja, że mogę mieć taśmę 12Pinową? Auto posiadam nowe z salonu także wszelkie przeróbki można w 100% wyeleminować.

Edytowane przez arci89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość, że może być zamontowana seryjnie taśma albo wiązka pod MF ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się zapytam czy jest ktoś z Warszawy lub okolic kto mi powie co kupić i pomoże wymienić kierownicę ze zwykłej 4-ramiennej na MF grzaną i z łopatkami. Bo przeczytałem już ileś dyskusji i dalej nie wiem ktòry moduł (z końcòwką Q czy R) mam kupić. Może ktoś ma od razu coś takiego do sprzedania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do grzanej + milti potrzebujesz modul R lub T.

do samej multi moze byc Q

Edytowane przez niestandardowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

dołożyłem kierę z multi + taśma + wiązka+ wszystko ok, ale działa mi tylko głoś/ciszej i zmiana stacji góra/dół

2 przyciski mode i mute nie działają, wyskakuje na blacie - brak funkcji

Można to jakoś zakodować każdy przycisk osobno, aby hulało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do A4 pasowałyby kierownice od najnowszych A6 C7?

W konfiguratorze Audi zauważyłem, że dla tego modelu jest opcja grzania dla kiery trójramiennej, ETKA też to potwierdza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ... biale kruki. Napisz do siemiana...

No właśnie Siemian nie ma dlatego pytam na forum,bo może ktoś ma na zbyciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się zapytam czy jest ktoś z Warszawy lub okolic kto mi powie co kupić i pomoże wymienić kierownicę ze zwykłej 4-ramiennej na MF grzaną i z łopatkami. Bo przeczytałem już ileś dyskusji i dalej nie wiem ktòry moduł (z końcòwką Q czy R) mam kupić. Może ktoś ma od razu coś takiego do sprzedania??

Moduł z końcówką R, taśma 4E0-953-541B i kodowaniew

jestem z Radomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są bo już taką zakupiłem i teraz oprocz modulu, którego na razie nigdzie nie ma, musze kupić taśmę z końcówką B (już zamówiona) oraz jakies kabelki do poduszki i MF tylko nie wiem jaka ma być ta zwijka , tzn czy pod grzanie musi być inna niż bez grzania, czy to nie ma znaczenia i jaki ma symbol.Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebujesz innego okablowania do zmiany na grzana kierownice, kierownica ma juz wyjscie do polaczenia sie w taśme,

sa kierownice z łopatkami grzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszystkie graty przez użytkownika marjankowi z Radomia założone i ...działa :) Taśma którą musiałem również u siebie zmienić to ta od poduszki bo w poprzedniej wersji miałem bez MF, więc brakowało kabelka do sterowania (chociaż chyba manetki też idą po tych pinach no bo innych nie ma oprócz grzania).

Bardzo dziękuję raz jeszcze za pomoc marjankowi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że nie chciałem kolejny raz wymieniać modułu kierownicy i kupować nowego panelu klimatronika żeby załanczać kierownice trochę wieć wszystko przerobilem pod siebie. Podgrzewanie załącza się przyciskiem na kierownicy i można je wyłączyć tym przyciskiem ale również wyłączy się samo jak się nagrzeje. Fajny bajer i gorąco polecam taką kierownicę

Waski jak to zrobiłeś?

Po co kupować specjalnie moduł jak można grzać z przycisku

Edytowane przez mroziu22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się pod temat, czy taśma z A6 C6 z multifunkcją podejdzie do A4 B7 - moż ktoś podpowie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...