Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotrek_gdy

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotrek_gdy

  1. wejdź na gzw.pl ja z tej firmy dostałem ofertę na ok 4,5tys - tylko nie będę jechać przez cała Polskę a to jest w twoich okolicach
  2. Dzwoniłem do EPG na Ostrobramskiej i oni montowali instalację z dotryskiem dla silnika BWE - koszt ok 5,5tys na stronie mają filmik z montażu w takim aucie http://www.egp.pl/lpg-do-audi.htm w przyszłym tyg podjadę zobaczyć jak to wygląda realnie
  3. piotrek_gdy odpowiedział(a) na jary1982 temat w Audi A4 B6/B7
    w giełdzie jeden z kolegów sprzedaje wydech od B6 S4 - możesz obejrzeć jak wygląda
  4. niestety do BWE ICOM nie produkuje instalacji
  5. przecież sub jest inny w avancie i w sedanie - i inny jest jego sposób mocowania
  6. dzięki za info - na szybko podłącze w bagażniku i zobaczę czy/jak będzie działać
  7. i ucichł temat czy coś nowego się pojawiło na rynku?
  8. a ja mam ciut inne pytanie- czy jesli moduł zamiast montowac pod nakładką zderzaka znalazłby się w aucie- np pod subwooferem to czy palemka się pojawi? czy warunkiem jest montaż modułu TYLKO pod zderzak
  9. piotrek_gdy odpowiedział(a) na Arthoor temat w 2.0T
    potwierdzam -pasek właśnie wymieniłem przy przebiegu 170Tkm wraz z pompa wody
  10. a żeby nie dublować tematów lewa poduszka od 2,0 TFSI BWE 2006 jaki ma nr? i czy ewentualnie podejdzie od czegoś innego?
  11. Auto: A4 B7 quattro Nadwozie: Avant Silnik: BWE 200km 2006 Skrzynia: HYH(tip) Kategoria wagowa osi przedniej: 0YM Kategoria wagowa osi tylnej: 0JH Zawieszenie: 1BV Klasy wagowe: 8/12 LP (lewy-przód): 655 PP (prawy-przód): 655 LT (lewy-tył): 660 PT (prawy tył): 660 Opony: 225/45/17 Paliwa w baku: 3/4 W bagażniku pełne koło, hak
  12. odgrzeję wątek- chcę założyć tempomat i kierownicę multifunkcyjną 3-ramienną bo nie mam żadnego z nich mam oryginalnie 8E0 953 549 S zakupiłem pająka z tempomatem i moduł z końcówką Q oraz 3-ramienną kierownicę multi jaką powinienem mieć taśmę?
  13. B7 8E0 959 433 CH alarm fabryczny, pilot 433,92 do 434,42 MHz, pełen pakiet oświetlenia, 4x el.szyby
  14. a czy na małym boczku(tym montowanym na stałe) masz zaślepkę z napisem Airbag? jeśli tak, to masz tam poduchę boczną tylną
  15. a czy w Avancie B7 '06 moduł 8E0907383A będzie działał?
  16. witam serdecznie jako nowy posiadacz A4 B7:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.