-
Audi a3 3.2 benzyna - nr maglownicy/ przekladni
Witam Panowie, prosze o pomoc - potrzebuje kupic przekladnie do A3 2004 3.2 benzynka i moja przekladnia ma nr 1k1423051bj i jaka by inna pasowala bo o tym nr jest bardzo duzo ale koncowka jest inna czyli to oznaczenie literowe, z gory dzieki za pomoc.
-
Przewod zasilajacy turbo w 2.0 TFSI
no wlasnie juz zdazylem sprawdzic tylko ze dostepnosc u mnie do 5 dni ale moze uzywke gdzies dostane
-
Przewod zasilajacy turbo w 2.0 TFSI
i to jest dokladnie ta czesc !! dzieki wielkie, nie wiesz czasem gdzie by to mozna bylo dostac ?
-
Przewod zasilajacy turbo w 2.0 TFSI
Potrzebuje nr przewodu zasilajacego turbo w olej do a4 B7 2.0 TFSI oznaczenie silnika BPG, jest ktos w stanie sprawdzic nr tej czesci ?? pozdro chyba bardziej sie to nazywa rurka olejowa
-
Czujnik uderzeniowy
Nie wiem jakie sa błędy bo to mi mechanik tylko oznajmił ze trzeba taka cześć. Moj znajomy ma ten z b6 i nie wiem czy go wziąć od niego czy nie... ---------- Post dopisany 21-12-2013 at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 16:07 ---------- Panowie mam jeszcze jedno pytanko, moglibyście sprawdzić jaki ja ten czujnik potrzebuje !? Mechanik złe mi to spisał i i ten z końcówka 651 wywala nadal błąd, od strony kierowcy nr czujnika to "8e0 959 651 A" gdzies poczytałem ze na druga stronę czyli od pasażera trzeba z końcówka 651 B - możecie to sprawdzić ? Oznaczenia silnika BPG wersja USA podać vin ??? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Czujnik uderzeniowy
Witam, padł mi czujnik uderzeniowy w moim audi i pytanko: moj ma nr 8e0 959 651 a moge mieć czujnik o nr 8e0 959 643 czy do mojej audi on bedzie pasował ???
-
Nr poduszki silnika
dzieki wielkie za szybką pomoc
-
Nr poduszki silnika
Witam potrzebuję nr poduszki silnika prawej do audi a4 b7 2005 rok, 2.0 TFSI oznaczenie silnika BPG, i czy z innego silnika podejdzie np z diesla ?? dzieki z góry za pomoc
-
opony do quattro
dobra dzięki Panowie za podpowiedzi ide sie targować tylko o te 2 lepsze... no i moge wziąć albo 4 albo nic... więc będe się musiał jeszcze zastanowic co zrobić
-
opony do quattro
no to juz nie wiem czy brać te 4 czy tylko 2 lepsze... ja teraz to spokojnie driftuje na moich tylko że to juz prawie slicki
-
opony do quattro
i nie było problemów ??
-
opony do quattro
ok to nie będe ryzykował, a czy mogłbym zrobić tak że na przod dałbym inne opony i na tył inne chodzi mi np o firme czy model ale miałyby taki sam bieżnik ? moge zrobić takie połączenie w quattro ?
-
opony do quattro
czyli te 3 mm rożnicy to za duzo ?
-
opony do quattro
Witam ! z tego wzgeędu iż moje opony maja już po 2-3 mm postanowiłem je wymienić i kolega mi przywiózł 4 opony bridgestone turanza no ladnie wyglądają tylko że wartości bieżników wyglądają następująco 7,3mm 7,4 mm i 3,9 mm i 4,2 mm i teraz pytano czy do quattro moge założyć opony z taką rozbieżnością do auta które ma napęd na 4 koła ??
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
no juz to ogarnąłem, mógłbyś mi teraz napisać jak zrobić z tą automapa ?? a i ten Avicnet to naprawde fajna zabawka - wszystko tam jest
youngmenson
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta