Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak oświetlenia wnętrza


seb100

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie podpowiedzcie dzisiaj rano jak otwierałem auto nie zapaliło się podświetlenie wnętrza (na nogi dział, w drzwiach działa a sufit nie świeci). W środkowym położeniu nic, jak przełączę na 1 to albo przez chwilę słychać takie ciche brzęczenie albo nic się nie dziej. O co chodzi?

Mała korekta do tematu:

na ustawieniu środkowym przełącznika po otwarciu drzwi lampki przez chwile ledwie świecą i gasną

na ustawieniu 1 lampki mrugają trzy razy i gasną

lampka tylna nie reaguje wogóle i na otwarcie drzwi i ręczne włączenie

ale reagują te dwie małe okrągłe lampki które są z przodu i można je włączyć i wyłączyć a na początku też nie reagowały.

Edytowane przez seb100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie lampki uruchomione ale... Zadziałały dopiero jak odłączyłem jedną z kostek które znajdują się z drugiej strony tego panelu. Były trzy od czujnika temperatury do klimy, taka szeroka zasilająca i taka malutka i teraz pytanie od czego była ta malutka. Po jej odłączeniu oświetlenie środka ruszyła ale nie działa tylna lampka w podsufitce tak jak wcześniej czy to była zasilenie tylnej lampki czy coś innego?

 

A0zLueLhsYprgAAAABJRU5ErkJgggA=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ci merytoryczna odpowiedz!

W takim razie inaczej: są trzy kostki jedna czarna na pewno zasilająca, jedna niebieska ale od czego? i jedna malutka też czarna którą odłączyłem ale nie wiem od czego jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...