Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachecam do kupna nowego auta za granicą na wlasną reke


kAtowice.27

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam do wymiany samochodu na nowy ale nie kupujcie w Polsce polecam dalsze karej jak Hiszpania,Mam teraz żywy dowód kupiłem drugi samochód dla siebie Seat Ibiza 2008 1.9 TDI 130KM i dałem z opatami importowymi 42 tys.zł z nawet ubezpieczeniem.Tam np Pasat sedan 1.9TDI kosztuje 55 tys.zl z wszystkim opłatami , Golf V GTI biały 55 tys.zł , Altea Fretrack qatro 200KM diesel 80 tys.zł z wszytki opłatami cen wg kursu 4.15.Bo interesowałem sie tym , jak kupowałem mego.Jest jedna firma w polsce i to na śląsku która ciągnie z tamtad auta. Zaskoczenie było takie że Audi q7 silniki powyżej 4 litra TDI ful wypas z przywiezieniem bo tak oferte dostalem kosztuje 211 tys.zł Wszytskie auta sa nowe na gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel 2.0 200KM

Hm co do kasy , , trzeba brac 13, 14 i barbórkę

chyba w cromie :polew:

2.0 z "grupy" ma 170PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pisało powaznie , nie interesowałem sie dalej tym bo mnie nie stać

pewnie to było 2.0 200PS ale TFSI :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie, ostre przeceny "za granicą"....

8,5tys za nowe Polo (nie pamiętam jaki silnik) na przykład

W niemczech teraz "rząd" da Tobie 2500eur jeśli wyrejestrujesz stare auto i kupisz sobie nowe...

Był gościu (jakiś handlarz), który bodajże z Hiszpanii naściągał mnóstwo Kiii (Kia) Sportage crdi, nie mógł sprzedać i teraz dał obniżkę blisko 50%

Choć nowy Golf w Polsce dalej jest tańszy od takiego niemieckiego o około 25% (mówię o list price)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko fajnie tylko nikt tu nie ma kasy :decayed:

wszyscy mają jeszcze conajmniej 8 lat kredytu do spłacenia :decayed:

popieram :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi Q7 4.2 TDI NOWY

215 900 PLN brutto

Rok produkcji: 2008, Skrzynia biegów: automatyczna, Moc: 326 KM (240 kW), Pojemność skokowa: 4134 cm3, olej napędowy, Liczba drzwi: 4/5,

ABS, 4x4, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, alufelgi, ASR, centralny zamek, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, welurowa tapicerka

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 09:52_________________________________________________DZSI WRUCIŁEMZ FRANCJI I TAKIEGO WIDZIAŁEM TO JEST CENA Z WSZYTKIMI OPLATMI , I TRANSPORTEM DO POLSKI W POLSCE TEN SAMOCHÓD KOSZTRUJE PRZESZŁO 300 TYS.ZŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze Cie sprawdzaj czasem pisownie (nie mowie ze ja nie popelniam bledow) ale nie ktore, az mnie w oczy kłuja 'WRUCIŁEMZ' ...

co do okazji to tak ... kogo stac na nowe teraz w dobie kryzysu :naughty: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...