Skocz do zawartości
IGNOROWANY

automatyczny włącznik świateł mijania w audi A4 B5


farancik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, niedawno miałem problem z brakiem świateł mijania, cały czas świeciły długie a mijania tylko gdy ciągnąłem manetkę do siebie. Kupiłem używany pająk, zamontowałem i działa, ale gdzieś przeczytałem o automatycznym włączniku świateł i pomyślałem że może zamontowałbym takie coś w mojej audisi, tak żeby uniknąć podobnego problemu w przyszłości. Czy ktoś z Was ma coś takiego w swoim aucie? jeśli tak to co polecacie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie nad tym zastanawiam, gdzieś wyczytałem ze automat od świateł dziennych idealnie sprawdza sie w tym zadaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to przydatna rzecz, miałem to w poprzednim autku tylko że już był w to wyposażony kiedy go kupowałem. Jest tego sporo na allegro tylko co wybrać? czy jest jakaś różnica między automatycznym włącznikiem świateł mijania do diesla a do benzyniaka? - bo widziałem właśnie na allegro że są takie i takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinno mieć mi ktoś polecił coś takiego : http://allegro.pl/automatyczny-wlacznik-modul-swiatel-dziennych-led-i6859440579.html

napisałem do sprzedawcy i działa to następująco. Jak pokaże się +12v w aucie to zapala światła mijania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie zrobiony taki moduł zrobiony na 2 przekaźnikach. Mam u siebie żarówki H7 led do DRL i bixa. Drl podłączony tak, żeby zapalał się w momencie odpalania samochodu (a nie od razu po zapłonie) i gasł po włączeniu pozycji :) Można to samemu zrobić i podłączyć tak, żeby działało jako automatyczny włącznik świateł mijania :) Jak masz jakieś pytania to śmiało pomogę :)

Edytowane przez fanthomas18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też zawsze kupić sterownik DRL z czujnikiem zmierzchu, który sam zapala światła mijania gdy jest ciemno :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było, dzięki panowie za podpowiedzi, ostatnio słabo u mnie z czasem ale kiedy go już znajdę to na pewno zamontuję sobie taki włącznik i dam znać jak mi poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...