Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skąd wziąć instalkę Windows XP - mam oryginalny,legalny sticker licencyjny.


Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wziąśc instalkę Windows XP ?? Kupiłem komputer bez płytki z systemem ale z oryginalnym stickerem licencyjnym i kodem czyli do tego komputera już jest przypisany i aktywowany Windows XP ale został przed sprzedażą sformatowany ???

Muszę zrobic na nowo instalacje systemu XP Profesional ale nie mam go na plytce ??? Czy można go normalnie ściągnąc z internetu tak aby podczas jego instalacji wbic ten kod z naklejki ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ściągasz jakiegoś nielegalnego wbijasz mu te kody co masz na wlepce i latasz na luzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm trochę to dziwne. Wgralem przegrywanego XP-ka i po kompletnej instalacji chciałem programem Key Update Tool podmienić kod na ten z naklejki i póżniej aktywować w Microsofcie aby system był w 100% legalny. Jak wbiłem kod w programie Key Update Tool to wychodzi nastepujący komunikat: "The product key you have entered will require telephone activation. Would you still like to continue ?? "

Czy to oznacza,że system należy aktywowac tylko telefonicznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odrazu przy instalacji nie wpisywałeś tego legalnego kodu :mysli:, a z drugiej strony jeżeli nie masz innego wyboru to dzwoń na infolinię Microsoftu i spokojnie Ci go aktywują jak masz oryginalną wlepkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wpisywałem, bo nie mam płytki z Windowsem powiązanym z kodem na naklejce, a jak instalowałem z innej płytki to ten kod nie działa, bo do kazdej płytki przypisany jest tylko jeden kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo do kazdej płytki przypisany jest tylko jeden kod.

nie jest to prawdą. powinienes znalezc wersje Windows XP Professional w wersji OEM, w tej wersji jezykowej jaka byla na kompie, i wtedy CDKEY z naklejki powinien podejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już aktywowalem. Microsoft telefonicznie wygenerował mi nowy kod na podstawie takiego dlugiego numeru który otrzymalem z komputera.

Po wpisaniu tego kodu który automatyczna obsługa podała mi telefonicznie mój system przeszedł proces aktywacji bez kłopotu i po sprawdzeniu jest w 100% legalny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...