Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Uniden a homologacja


Dasiek

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar kupić sobie cb do mojej b5. nie jazdze w dluzsze trasy czesto wiec rewelacyjny zestaw nie jest mi potrzebny. Zdecydowalem sie na unidena 520 XL ale podobno nie ma do niego homologacji. Ale przegladam sobie allegro i w wielu aukcjach pisze ze jest homologacja. moze mi ktos wyjasnic czy przepisy sie zmienily czy to zwykla sciema. wiem ze byly jhuz podobne tematy ale w zadnym z tego roku nie bylo to wyjasnione. moze ktos rozjasni mi ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie presidenta i po kłopocie :good:

President jest praktycznie identyczny:

uniden_520.jpg

523050035

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:19_________________________________________________Ps. też miałem ten dylemat i wybrałem presidenta... bo president też jest produkowany na identycznych podzespołach :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele ale jak chce się mieć porządny sprzęt to te 100zł nie zrobi wielkiej różnicy[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:40_________________________________________________A jak nie chcesz tyle kasy wydawać to kup jakiegoś midlanda i też nie będziesz narzekał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się :th:

chociaż ja osobiście posiadam Unidena, jeżdżę już z nim ponad 1,5 roku i jestem zadowolony, a z powodu braku homologacji jak do tej pory nie miałem żadnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sporo drozszy a nie troche drozszy a to dla mnie jest roznica. zdecydowalem sie na unidena i raczej go kupie a z homologacja to trzeba bedzie jakos pkombinowac:)

bo dopłaca sie za homologację :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na identycznych podzespołach

raczej na podzespołach uniden_a :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:54_________________________________________________

chociaż ja przy kupnie tego Unidena dostałem jakiś papier, że to niby homologacja

bo 1.5 roku temu jeszcze mógł mieć homologację :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma pokrycie jeśli ten "papier" jest wystawiony z datą wcześniejszą (nie pamiętam dokładnej) ale jeśli ktoś ma papier że kupił unidena w tym czasie w którym nie zakazano jeszcze jego sprzedaży to nic nie mogą ci zrobić. Znaczy mogą..... naskoczyć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem, ale nie mam jak tego tu wrzucić :confused4:

datę wydania mam styczeń 2006 roku czyli w tedy jeszcze pewnie było wszystko na legalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...